Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supreme Commander 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bu total annihilation serisinde en sevdiğim 2 şey askerler yerine herşeyin robotlarla yapılması ve savaşta patlamış birimleri eritip kaynak olarak kullanabilmekti ama evet genel olarak çok tekrar eden görevler ve 10000 robot veya 10 dev experimental tank yap sal gitsinden öte pek bi strateji içermeyen bi seri sonuçta :p ilk sup.comm. u ve expansionu bitirmiştim bunada bir bakılır ama konu neyin aynı gibi sankim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım oyunu =) Bu sefer tier geyiği falan yok. Teknolojiler savaştıkça artan puanla satın alınıyor. Güçlendirme vs. teknolojisi alırsanda hangi teknoloji ağacından aldığına göre kara, hava veya deniz veya bina ünitelerinin çoğunu güçlendiriyor. Experimentaller uberallesde değiller. Tamam çat çat koyuyorlar falanda ama AI zaten onları basana kadar experimantalleri indirecek kullanışlı bir ordunuz olmuş oluyor. Engineerler binaları kurup, tamir ediyorlar falan ama önceki gibi her tarafa yaymaya gerek kalmıyor. Oyun siteleri güzel puanlar vermişler zaten. Bence bir deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunu hesapta cok genis ahritaları kontorle dip cok büyük ordualrı combined arms kafasıayla oluşturup yöneticektik, ama ne harita kontorlüne gerek var ne büyük büyük ordular kurmaya. sadece build time masrafıyla sonsuz kaynak edle edip, dev asa combined arms ordular değil, 5-10 tane experimental unite üretip savastık.

bayıktı yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 kez oynadım gayet süper gibi. Research sisteminin hastası oldum.

Tek sorunum engineer idare etmek. Bir zahmet iki adım mesafedeki tamir ve salvage'ı patrol çekmeden yapsın. Bilmediğim birşey mi var?

Campaign dandiğe benziyor. Daha doğrusu tipler çok dandikti o yüzden dayanamadım, görevler iyidir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

2-3 kez oynadım gayet süper gibi. Research sisteminin hastası oldum.

Tek sorunum engineer idare etmek. Bir zahmet iki adım mesafedeki tamir ve salvage'ı patrol çekmeden yapsın. Bilmediğim birşey mi var?

Campaign dandiğe benziyor. Daha doğrusu tipler çok dandikti o yüzden dayanamadım, görevler iyidir belki.

Engineerlara assist komutu verirsen asist yaptığı birimlerin yanındakileride tamir ediyordu sanırım. Görevlerdeki karakterler dandik evet. Senaryo tırt ama hem her ırkın stratejilerini gösteriyor, hem her experimentali yakından tanıtıyor hemde her görevde dahada zorlaşıyor. Görev değilde advanced trainning bölümleri gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...