Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bİ BAKAR MISINIZ?

affinitone

Öne çıkan mesajlar

evet sevgili paticik uyeleri,
biraz görüş almak için bu konuyu acıyım dedim kişisele falan acacaktım ama sonanda garbıç oluversin dedim.
şimdi,Yakın bir dostum sevgilsiinn sacma sapan ilgisiz tınlamaz ve bi yalanından ötürü ayrıldı.
fakat cocuk yalanını kabul edıp, kız özür beklediği halde, "özür dilemek istemiyor canım" deyıp sıyrıldı. arkadasımda ayrıldı cocuktan ve ardından bu cocugun yazdıkları;

Benim canım sıkkındı çünkü ama bir şey olmamıştı.. Yoo, olmuştu ama olalı çok olmuştu aslında.. Korkuyordum artık, korkumdan kaçıyordum oysa.. “Seni görünce kimyam bozuluyordu”.. Olacaklardan, kendimden ve ondan korkuyordum ben. Duygularımdan.. Daha da kötü olmasından.. Geçmişten.. Haklıydı.. Aklıma daha da kazınsın istemiyordum.. İçimden bir şey yaklaşma ona, uzaktan seyret sadece diyordu.. Onun içinde olan sesim ise “beni çağırıyordu delicesine”.. Hayatını burada kurdun diyordu.. Göçebe olmuştum gerçekten.. Yolumu her bulduğumda kaybediyordum.. Sen oradaydın, ben içinde bir dünyaya sahip.. Ben de sahip, sen de sahip.. Ama sen bilmiyordun ki sahip olduğunu.. “İçindeki sesle konuşuyordun her gün”, bilmiyordun ki o sesin “benim sesim” olduğunu.. “Seni” karıştıran bir şey vardı, içine dokunuyordu her defasında.. “Bilmiyordun ki içine öylece dokunanın ben olduğumu”.. Bir dünya kurmuştun sen, içinde.. Ama bilmiyordun ki “o dünyayı benim kurduğumu”.. Aynı yerlerde yaşıyorduk, aynı bedeni paylaşıp aynı havayı soluyorduk.. Bilmiyordun ki sen o içindeki dünyada “kim olduğunu”.. Hiç bilmeyecektin belki de.. İmkansızdı, olasılıksız.. Sen hep uzak durduğumu/nu sanacaktın ama “BİZ” aynı hayatı paylaşıyor olacaktık.. Ben “hep senden kaçtığımı ve uzaklaştığımı sanacaktım” oysa “her kaçtığımı sandığımda sana varacaktım”.. Bilmeden birbirimize doğru gelecektik, öyle akacaktı zaman ama biz.. “Biz” “hiçbir zaman” “gerçekten” “biz” olamayacaktık.. Hiç istediğimiz gibi olmayacaktı; Hep ayrı ve hep beraber olacaktık..

ne demek istemiş benım beynım yandı da?
ee arkadasımdan da izin aldım dedim bunu bizim değerli paticik arkadaslarımla paylsıp görüş alsam olur mu diye olur dedi
söz sizindir artık....
Sosyal ağlarda paylaş

AMANIN KAÇIN

Abi böyle edebi eser yazdığını sanıp
"Biz, aslında bir bedendik; hiç bir zaman bir olamayacak bir beden"

tarzı SAÇMALIK yazılar yazan tiplerden kaçacaksınız.
Çok sorunlu tipler oluyorlar genelde.
Bir de gerizekalı oluyorlar gördüğünüz üzere asdsaf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...