Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Narcolepsia Guild Başlığı

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Narcolepsia
* Dunemaul
* Horde
* http://www.narcolepsia.wowstead.com
* PvE
* Ciddi bir anlamda, haftanın birçok günü düzenli bir şekilde Raid yapıyoruz
* Kuruluş tarihi : 2010
* Guild Masterımız,Inspiron
* Ventrilo kullanıyoruz
* Paticik Forumlarında Yetkili Kişi; Bezerye
* Üye Alımlarını websitemiz üzerinden yapacağınız başvurular ile gerçekleştiriyoruz.
* En son Blood prince council i kestik

Narcolepsia Guildi ile ilgili TÜM (Progress, Üye Alımı, vb.) bilgiler bu başlık altında toplanacaktır.

Başarılar dileriz :)

Açılan diğer başlıklar kitlenecek, devamı halinde uyarı + ceza söz konusu olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ICC 10 MAN 12/12 (Bu hafta Heroiclere geçeceğiz)
ICC 25 MAN 9/12 (kalan bosslar ; BQL,Sindragosa ve LK)

ICC 25 Man Progressimiz için classına hakim , aktif(haftada en az 4 gün 25 man raidlerine gelebilecek) ve officerların verdiği görevleri yerine getirebilecek kaliteli oyunculuar arıyoruz recruit e tam açık olan classlar ;

Druid - Balance
Mage
Shaman - Elemental
Warlock

Recruite yarım açık olan classlar(Bunlar arasından yanlızca gear levelı iyi ve mevcut raiderlarımızdan daha kabiliyetli oyuncular için 25 mande spot bulunabilir) ;

Rogue
DK - Tank
Druid -Tank
Paladin- Holy
Priest -Holy ve Disc
Shaman -Restoration

Raid zamanlarımız ;25 Man Çarşamba,Perşembe,Pazar,Salı saat,20:00 - 24:00(bazı zamanlar 01:00 a kadar uzama durumu olabilir)
10 Man Cuma (20:00 - 02:00),Pazartesi (20:00 - 24:00)
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme
ICC 10 Heroic 7/12 (Council,Prof,Valithria,Sindra,LK kaldı)
ICC 25 Normal 10/12 (Sindra ve LK kaldı)

Şuan için Paladin(dps),warrior(tank ve dps),druid(dps),DK(dps),Priest(dps) class ve specleri hariç diğer tüm class/speclere recruitment açıktır,bu recruitment açık olan classlarda ,sadece item seviyesi iyi , oyunculuğu kaliteli aktif ve başarılı kişiler alınacaktır ilgilenenlere duyurulur...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Güncelleme
ICC 10 Heroic 8/12 (Prof,Valithria,Sindra,LK kaldı)
ICC 25 Normal 10/12 (Sindra ve LK kaldı)

Şuan için Paladin(dps),warrior(tank ve dps),druid(feral dps),Priest(dps),Rogue,DK(dps) class ve specleri hariç diğer tüm class/speclere recruitment açıktır,bu recruitment açık olan classlarda aranan özellikler aktiflik , kaliteli oyunculuk ve tecrübedir ilgilenenlere duyurulur...

Websitemiz: http://www.narcolepsia-guild.eu/dkp olarak değişmiştir
Sosyal ağlarda paylaş

taz said:

güzel guild, dunemaul'da oynayan türkler için iyi bir tercih. başarılarınızın devamını diliyorum.

Karinna

Sağol,hızlı bir progress çıkışından sonra aktif oyuncu sayımızın azalmasından ötürü bir kaç haftadır ne yazıkki ilerleme kaydedemedik son günlerde yaptığımız biraz temizlik , disiplin vs ile yakın zamanda tekrardan progresslere devam edip artık HC lere başlamayı umuyoruz , tabi hala yukarıda belirttiğimiz classlardan aktif ve kaliteli oyunculara ihtiyacımız var...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Güncelleme
ICC 10 Heroic 9/12 (Prof,Sindra,LK kaldı)
ICC 25 Normal 12/12 (Bugün Hclere başlıyoruz)

Şuan için mevcut memberlarımızdan daha iyi oynayabilecek neredeyse tüm class/speclere recruitment açıktır,bu recruitment açık olan classlarda aranan özellikler aktiflik , kaliteli oyunculuk ve tecrübedir ilgilenenlere duyurulur...

Başvuru için www.narcolepsia-guild.eu/dkp
Sosyal ağlarda paylaş

rlden arkadaşlarım bu guildde olduğundan baya adamla tanıştım bu guildden. ekstaz gibi ego tabanlı bir türk guildindense çok daha sempati duydum bu adamlara hadi bakalım. bir de ventten az küfretseler çok hoş olcak =) başarılar.
ha unutmadan, 3v3 arena için disc priest arıyoruz. narcodan gelicek varsa,

Stormwaker
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

warrior tank ariomusunuz hala bi arkadas var guild bakiniodu 5.5k gs civari

Malasef warrior tank için main kadroda şuan için yerimiz yok pekte olmayacak gibi malum GM imimiz Inspiron aynı zamanda MT ımız.Fakat şöyle 12k civarlarında oynayan OS ide Tank olan bir DK tanıdığınız varsa direk bize yönledirebilirsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme
ICC 10 Heroic 9/12 (Prof,Sindra,LK kaldı)
ICC 25 Heroic 6/12 (Kalan bosslar;LK,Prof,Sindra,Valithria,Lady Deathwhisper,BQL)

Şuan için mevcut memberlarımızdan daha iyi oynayabilecek neredeyse tüm class/speclere recruitment açıktır,bu recruitment açık olan classlarda aranan özellikler aktiflik , kaliteli oyunculuk ve tecrübedir ilgilenenlere duyurulur...

Başvuru ve daha detaylı bilgi için www.narcolepsia-guild.eu/dkp
ilgilenenlere duyurulur...
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme
ICC 10 Heroic 11/12 (LK kaldı)
ICC 25 Heroic 8/12 (Kalan bosslar;LK,Prof,Sindra,Lady Deathwhisper)

Başvuru ve daha detaylı bilgi için www.narcolepsia-guild.eu
ilgilenenlere duyurulur...
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

Helcaraxe said:

heroic dediğiniz hard mode mu ?

Evet Hard mode.

egeyle oktavda burdaymış :D gelsenize olm arada bir dunemaul a bir çayımızı için ashsgafajsf

abi benim guild dagildi ne guzel hc 10/12 kasiyoduk

payment methodu actir benim accountun hemen gelcem lol

barzo server lan dunemaul

trade 7/24 turkce ana baci
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

Bezerye said:

Helcaraxe said:

heroic dediğiniz hard mode mu ?

Evet Hard mode.

egeyle oktavda burdaymış :D gelsenize olm arada bir dunemaul a bir çayımızı için ashsgafajsf

abi benim guild dagildi ne guzel hc 10/12 kasiyoduk

payment methodu actir benim accountun hemen gelcem lol

barzo server lan dunemaul

trade 7/24 turkce ana baci

kaç k vuruon la saurfange festera fln geçebilcenmi beni :D birde ne diyecem kop gel artık progress bossları kaldı sağlam adamlar lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...