Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

oyundada yazdım bizim takımı savasmaya ikna edemedim diyorum 6 battering ram im var sag tıklasam giricem ama saga baskı yapki askerler biraz dagılsın, yok. sehirde fortify anca =) neyse quixef i cok ezdik agır yendik gg. bi de catapult lu samurai li cikartma cok huzunluydu. bi de great wall olan yere cok tatsız oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Lan utanmadan Quixef i ezdik çok ağır yendik demiş bir de Allahın yetosu, pillage atıcam derken kaç tane ünite kaybettin belli değil, yanlış yerlerden geçirirken kaç tane kaybettin belli değil.

Ben üçünüzle aynı adada başlamışım takımım diğer adada, hala şunu diyebilmek priceless.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahah harika ya. Geçende ömer faruk tekbilek koydum ben de. Oyunun müzikleri için sanırım tek kelime var MÜ-KEM-MEL. Ki duyduğum en iyi mehter marşı yorumu yine civ5te.

Bu arada gençler dün elektrik kesintisi yüzünden erken kaçmak zorunda kaldım kusura bakmayın. Zaten az kişiyiz, bi ara devam ederiz o oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ai çok salak ya

tek başıma oynarken hiç ordu yapmadan victory progress kasıyorum gold ile, başlarda arada ufak ufak gold yediriyorum salaklara dalmıyorlar, 200 300 turn geçtikten sonra bakıyo bu oyunu kazanıcak 2** puan aşağımdaki mal gelip dalıyor ardından onun 250 puanlı gerzek ekürisi. bu aptallar shit tier gemilerle pikemenlerle gelirken kenarda birikmiş gold ile son teknoloji unitleri basıp ya yer yüzünden siliyorum adamları ya da işime gelen resource u varsa o şehrini alıp bırakıyorum savaşta öyle. ai bir sefer dalıp sopayı yerse daha da gelmiyor, barış falan da yapmıyorum öyle kalıyor zhehe

kingte oluyor bunlar bu arada, ai resmen savaşmayı bilmiyor. deity'de de çok farklı olduğunu sanmıyorum savaş zekasının (öyle mi acep) ancak ai'ye baştan avans verip onlara yetişmek için illa savaşmak zorunda olmak gibi bir durum var galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...