Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

feminizm ve türkçe dersi

PublicEnemy

Öne çıkan mesajlar

abi bugun 6 saatlik bölüm dersinden çıkmışım pert haldeyim geçen dönem öğrencilere okuttuğu feminist bir yazarın ideolojik durumunu tartışıyorlar ve ben öyküyü okumadığım için derse katılamıyorum bu yüzden yanımdakiyle konuştuğum için laf üstüne laf soktu ben senin feminist safsatalarını dinlemek zorunda değilim ders türkçe anasını satiim. noktayı virgülü öğret bana.
Sosyal ağlarda paylaş

PublicEnemy said:

abi bugun 6 saatlik bölüm dersinden çıkmışım pert haldeyim geçen dönem öğrencilere okuttuğu feminist bir yazarın ideolojik durumunu tartışıyorlar ve ben öyküyü okumadığım için derse katılamıyorum bu yüzden yanımdakiyle konuştuğum için laf üstüne laf soktu ben senin feminist safsatalarını dinlemek zorunda değilim ders türkçe anasını satiim. noktayı virgülü öğret bana.

Üniversiteye gelip hala noktayı virgülü öğrenmeyi beklemek de ayrıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

üniversite orası doğaldır hocanın kendi konusu ile ilgili bir şeyler yaptırması. aslında türkçe dersinde standart kitap verip okutturması sonra o kitaptan soru sormasından iyidir değişik bir şeyler.

ama tabi türkçe ve tarih hocalarının derslerini çok önemsememeleri gerekli hehe onca kazık bölüm dersi varken kimse uğraşmaz türkçe ile inkilap tarihi ile. rahat olsunlar yani biraz şş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...