Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna Yeni Başlayanlar İçin Başlangıç Dersleri

Pluton

Öne çıkan mesajlar

çok iyi guidemış fakat 2.sine de bi subtitle koysaymış ii olurmuş ofisten sessiz izliom ilkinde ne güzel okuodum alttan da . bunu izlemesi lazım yeni başlayanların hep ,

fakat biraz outdate olmuş anladığım akdarıyla , spellbook menusu farklı, Priest için etrafta ışık yoktu ölüyken falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hiç uo oynamamış gibi yazmayın ya :D
0 skilli olan adam kesemez heralde. Fail olur, mal bozuk çıkar vs. Ama yapa yapa insan öğrenir... Bi armor, weaponcraftı anlarım kitap okumak gerekir filan ama ağaç kesmek ne alaka ya? Baltayı sallıyosun ağaca çarpıyo... :/
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok abartiosun olayı =)

kitap lar 1000 copper edio tanesi. 1000 copperı böle 1 domuz kesince aliosun. o içeinden çıkan şeyleri satınca vendora

dün mesela ben tamer açtım, ben de mining vs vardı ama lumberjacking yoktu. Gittim bi tane wood vendoruna aldım kitabı iki saniyede başladım kesmeye

istiosan bekle 5 saat okumasını. 30 a kadar öğren istiosan direk iptal et normal kesmeye devam et. yani böle şey imkansız bulunabilecek kitaplar deil, her kitap var işte her vendorda ayırmışlar venodrları yaptığı işe göre. Sırf şehiri bilmiosan hangi vendor nerde onu bulmakta sorun çekebilirsin de.

ayrıca o videoyu hazırlarken adam kesmiştir sonuçta hreşeyi veya farklı karakterlerle anlatmıştır gösterebilemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Yok abi fikrimden dönmem ben :D Saçma olay saçmadır :D Balta, ağaç filan parçalansın gerekirse ama sıfır da olsa o skill var olmalı bence.
Örneğin movement var abi... Sprint'in kitabı mı olur? :D Kitapdan koşma mı öğrenilir ya :D yapmayın pls.

ABİ ADAMIN ELİNDEN BÜYÜ ÇIKIO ADAMA YILDIRIM GİDİO, BÖLE ŞEY Mİ OLUR YA!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sprint zaten koşularak kasılan bir skill değilmi? Sürekli koşuyorum ben şu an ama skill point gelmiyor. Gelmesi için sprint skillini unlock eden kitap okumam lazım fikri gayet saçma :)

Mo forumlarına da yazdım buraya da yazıyorum :D
-Bazı skiller yapılarak öğrenilebilinmeli (sprint, lumberjack, swordsmanship flm)
-Bazı skiller kitaplar ile öğrenilmeli (crafting, ore-wood knowledge flm)
-Bazı skiller ise bir noktadan sonra kitaplar ile daha fazla skille sahip olmalı (örneğin yüzme 20ye kadar kendi başına kasabilirsin ama daha ilersi için kitap okursun teknik öğrenirsin gibi.)
Mesela mesela işte... Şu anki sistem saçma abi inkar etmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

uoda istediğin skill i kullanabiliyordun da gidip para verip anında 30 skill gelmesi daha saçmaydı hehe

şu anda öğrenme sistemi tam olarak hazır değil bu arada, combat için hepsi var yani elinize kılıç alıp savurursanız direk çıkıyor skill, dev ler çoğu şey için yapıcaklarını söylemişlerdi bunu, zamanla halledilir.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi kitap okumak neden mantikli geliyo anamadim
upda yaptikca artiyodu skill cillop gibiydi
niye kitap diye bisi wa rki

şimdi oyunda ıvır zıvır bi sürü skill var mesela darkfall da çok skill vardı böle skillerin içersinde boğuluodun ve ne bok yapsan bi yerden bi skillin artiodu zıplıodun işte skill artiodu otuoruodun skill artiodu adam sana vuorudo 2-3 tane farklı skill artiodu, Darkfall da skill cap yoktu ama burda var

uo daki gibi de az değil skiller. Şimdi hepsini koysalar, cidden yoğun olacak. Adamlar istediiniz skilli alın kitapla başlangıcın ıöğrenin sonra kasın demişler çok kasış bi sistem deil. Ama değişcekmiş sistem zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...