Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vingthor yardırmış yine.

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

said:
allan izmirinde kimse yok patiye vuruyorum.

bu nasıl bir dram? Biz istanbulda çok keyjuıl takılıyoruz ist patileri olarak. Mesela cuce hamburgerci bulmuş kral, çagırdı geçen canım çekince arıcam abi yapalım mı oda dicek kop gel black dynamite izleyip gerçek erkekler gibi yiyeceğiz hambugerlerimizi.

ve sen patiye başka topikler açıcaksın.

tl;dr: sux2bu
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

said:
allan izmirinde kimse yok patiye vuruyorum.

bu nasıl bir dram? Biz istanbulda çok keyjuıl takılıyoruz ist patileri olarak. Mesela cuce hamburgerci bulmuş kral, çagırdı geçen canım çekince arıcam abi yapalım mı oda dicek kop gel black dynamite izleyip gerçek erkekler gibi yiyeceğiz hambugerlerimizi.

ve sen patiye başka topikler açıcaksın.

tl;dr: sux2bu

house burger olmasın o?
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Afferin lan.
E gel artık o zaman ufak ufak hadi.

kayıt bitsin normalde bu haftasonu gelcektim fakat kimya bölüm başkanı istifa ettiği için kimya sınavımı imzalamıyor. böyle olunca ne oluyor bir sınav imzalanmadığı için kayıt olamıyorum. peki böyle olunca ne oluyor? yeni bölüm başkanı seçilmesini bekliyoruz kayıt için. böle oluncada burdan sonrası küfür.

resmen bildiğin küçükken döl kazanına falan düşmüşüm. bir insanın bütün işleri cenabet çıkar mı lan. cenabetliğin yeryüzündeki avatarıyım. gerçekten inanıyorum artık bir kötü şans tanrısı oğlu falan olduğuma. net yani.
Sosyal ağlarda paylaş

geçtim işte. fakat şimdi kimya bölümünden yazılı kağıt gitmesi gerekiyor notumun direk sisteme girilmiyor. o not kağıdının gitmesi için ve rektörlüğün kabul etmesi için kimya bölüm başkanı imzası gerekiyor. dün belli oldu geçtiğim adam çıkmıştı bu sabah istifa etmiş bölüm başkanı. yani imzalatamıyoruz. rektörlüğe not gidemediği için bende kayıt olamıyorum. anfakingbılivibıl
Sosyal ağlarda paylaş

yardıramadı ving. ege üniversitesinden hergeçen gün daha çok nefret ediyorum. bilseydim böle olacağını geçen sene tekrar girerdim össye. geçen sene şubatta bana dediler ki eylülde gel yap kaydını öğrencisin aynen hiçbişi olmamış gibi devam ediyosun. kayıt yaptırmaya geldim önce dersleri vermen lazım şubatta yapıcaz kaydını dediler. verdim bütün dersleri şimdi ikinci dönem derslerini vermeden öğrenci olamazsın diyolar. 1.5 sene oyalanır mı bir insan ya? yine alamıyorum öğrenci kartımı. kafayı yicem.

bide okul açılalı 2 hafta oldu daha hala ders kaydını bile yaptırtmadılar. anneler gününü kutlarım burdan ege üniversitesinin. varsa girmeyi falan düşünen girmesin. daha kötüsü olamaz heralde. yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...