Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ati 5770 ile oynanabilecek güzel grafikli oyunlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

doom 3, half-life 2 grafikleri eskidi iyice, crysis ve unreal engine 3 altı grafikler pek zevk vermiyor. bunları da eski kalmış bir ekran kartıyla oynamaya kalkınca düşük fps ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

ati 5770 gibi iyi sayılan bir ekran kartı almışken son zamanlarda çıkan iyi grafikli oyunları tadayım diyorum.

modern warfare 2 bitirdim, ghostbusters oynuyorum.
grafikleri bunlardan daha iyi duran oyunlar neler var?

terminator salvation, damnation, dark sector çarptı gözüme, iyi midir bu oyunlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Prototype'ın grafikleri çok sevmiştim ben, gerçi pek yeni değil ( 1 sene oldu mu çıkalı ?? ) Özellikle bina tepelerinden fln uçarken ki görüntülere bayılmıştım

Gerçi dijital çıkışlı monitör'e bu oyunla geçmiştim belki o nedenle çok güzel hatırlıyorumdur oyunun grafiklerini :)

aa bi de HAWX vardı, onun da grafiklerine bayılmıştım ( o da mı eskiydi ki :S .. )

Bu arada 2 önerdiğim oyuna da merlininkazanı'ndan baktım, tek eksi yanları grafik demişler :) Ya onlar zevksiz yada benim göz zevkim berbat ..
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Prototype'ın grafikleri çok sevmiştim ben, gerçi pek yeni değil ( 1 sene oldu mu çıkalı ?? ) Özellikle bina tepelerinden fln uçarken ki görüntülere bayılmıştım

Gerçi dijital çıkışlı monitör'e bu oyunla geçmiştim belki o nedenle çok güzel hatırlıyorumdur oyunun grafiklerini :)

aa bi de HAWX vardı, onun da grafiklerine bayılmıştım ( o da mı eskiydi ki :S .. )

Bu arada 2 önerdiğim oyuna da merlininkazanı'ndan baktım, tek eksi yanları grafik demişler :) Ya onlar zevksiz yada benim göz zevkim berbat ..

onlar hakli :D kotu grafikleri
prototypein grafikleri wowdan kotu hatta nerdeyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...