Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net Cafe Açıyorum...

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

sanki o para sonsuza dek cebinde kalacak...
adam iş için dükkan arıyorum demiş,nabıyım dememiş dimi?

Nicoteen üsküdar taraflarında işler bir yer bulabilrsen iyi olur yada
sultanahmet taraflarında(turistler bol :P)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

güzel ve karlı bi iş net cafe açmak
ancak yatırımını kısa sürede çıkarmayı unut iyi yatırım istiyor
adam gibi bi kafe açarsan ve ortamı seviyeli tutarsan karlı çıkarsın[hline]
Sam, 12 Ocak 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
a.k.a. Uçan Sam
Sam, 18 Ocak 2003 06:32 tarihinde demiş ki:
süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

bahçeşehirde aç,sadece bir tane internet cafe var oda saati 2,5 milyon kazık ötesi hem bilgisyarların bitek cs çalıştırsa yeter saatini 1,5 milyon yap riva tnt2 32 mb,p3 500,64ddr ram,bide 3-4 ekstra fan takarsın 3 ayda bilgisyarların parasını çıkarırsın ama hep çoluk çocuk gelir o ayrı bi konu[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 30 April 2003 08:53 tarihinde demiş ki:
Teşşekürler Arlooax Vallaha Dükkan Bakacagım Bugün Dedigim Gibi Allah Kısmet Ederse Hemen Tutup Pcleri Koymayı Düşünüyorum... Allahdan Hayırlısı...[hline]Arqas Staff
Arqas Uo Shard Açılmıştır
E-Mail:[email protected]
*!Etrafa Deli Gözüyle ßakar*

alahtan bişey beklersen işin zor dostum sana söyleyim kendi çabalarınla yap bişeyler. bu arada sana kolay gelsin inşallah başarılı olursun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 30 April 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
bahçeşehirde aç,sadece bir tane internet cafe var oda saati 2,5 milyon kazık ötesi hem bilgisyarların bitek cs çalıştırsa yeter saatini 1,5 milyon yap riva tnt2 32 mb,p3 500,64ddr ram,bide 3-4 ekstra fan takarsın 3 ayda bilgisyarların parasını çıkarırsın ama hep çoluk çocuk gelir o ayrı bi konu[hline]

bir haftada batarsın hatta 24 saatte[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer sermayen iyiyse net kafe işi hala çok karlı ama en azından 100 bilgisayar atabileceksin ve merkezi bir yerde olacak. Bu da para demek oluyor.

Eskisi gibi 20-25 bilgisayarlı kafeler ise artık para yapmıyor çünkü ortam olmadığı için insanlar gitmiyor. Eskiden az kafe olduğu için herkes çok kar ediyodu ama bu kârdan payını almak isteyenlerin açtığı yüzlerce kafe geliri bölünce artık eski para kazanılamıyor.

Ama gene de açacam dersen büyük dersanelerin olduğu bir yeri merkez seç. Bakırköyde Fen Bilimleri, MEF, Final falan hep birbirine baya yakın mesela. 100-150 de bilgisayar at böylece paraya para demessin ama küçük yatırımlarla zor :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Gel Eskişehire burda kur :) Biz burda ne çileler çekiyoruz kuyrukta beklemekten. İstasyonun oralarda bir dükkan bulursan işi götürürsün bizim burda. Bizim burda tren istasyonunun etrafında Apex, Es-net, Neon gibi 100+ bilgisayar bulunan yerler var ama genelde sıra oluyor. Yani buraya açarsan büyük ihtimal bu sıraları kendine toplarsın :) Ama Eskişehire gelmen gerekli :)[hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...