Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemek sipariş edebileceğimiz bi site vardı

Gunn

Öne çıkan mesajlar

eskiden ankara yoktu kafamı duvarlara vurmuştum ankarayı koydular sipariş yağmuruna tutcam başladım şimdiden

çok uygun menuler var hastası oldum[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 18 August 2003 21:48 tarihinde demiş ki:
vay güzel siteymiş hiç haberim yoktu
şu olay dahada güzel ;)

Tüm siparişleriniz telefonda vereceğinizden çok daha doğru gelsin. (Artık "LAHana dolma istedim LAHmacun geldi." devri kapandı.)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link

öh be sağır sultanın haberi vardır bu siteden ayucum kel kafalım hıyarım benim[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 19 August 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
Çok iyi ya bayıldım. Ama mesela ben hamburger i sade yerim içie sebze sos istemem; bunu belirtebiliyor muyuz?[hline]The Uncaring God of M a g i c. . .
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||

tabii ek istekler diye bir yer de var formda.[hline]8-) Launvatar da Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
"sağır sultanın haberi olduğu" başka hangi siteler var?
Hiçbirini bilmiyorum. NEDENSE, bilenler de yazmıyor...

Sağolun valla süper bir siteymiş. Adamlar kapıma kadar pizza getirdi.
Yarın da dürüm yiycem...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...