Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

500.000 tl için değer mi ?

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Nefr said:

Phae said:

Ben de madalya alıcam bu accounta az kaldı. Nefr pmlere cevap vermeye bile tenezzül etmediği için.

Ayrıca gerçekse olay kesin git. Bi chivas ısmarlarsın ama gelince.

cevaba tenezzul edilmeyecek pm atmissin demek ki

topic sahibi de gitsin yapsin maymunluk, ne olacak, tas catlasa 3 ay dalga geceriz ama sen o parayi 3 senede bitiremezsin

Abi et o zaman. bilmem kaç aydır kapalı account, alt accountla geziyorum aylardır kovayla başka kullanıcı gibi. yani bu ban işlevini yerine getirmiyorsa ana accountlarımızı geri alsak daha medeni olmaz mı pati adına? Siz bunları banlasınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Rocksy said:

hiç merak etme 500k yı kazanınca kimsenin sana şaklaban demeye bir tarafı yemez, hepsi senin ayağının altında paspas olur :)

ikiyüzellibinliranız falan mı var ya? 500k ne abi? 1 ev maksimum 2 kötü ev.öle inanılmaz bir para değil. milyona geçmeden bi ise yaramıyor artık o para.

kimse yapmaz şaklabanlık falan
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Nefr said:

Phae said:

Ben de madalya alıcam bu accounta az kaldı. Nefr pmlere cevap vermeye bile tenezzül etmediği için.

topic sahibi de gitsin yapsin maymunluk, ne olacak, tas catlasa 3 ay dalga geceriz ama sen o parayi 3 senede bitiremezsin

Abi et o zaman. bilmem kaç aydır kapalı account, alt accountla geziyorum aylardır kovayla başka kullanıcı gibi. yani bu ban işlevini yerine getirmiyorsa ana accountlarımızı geri alsak daha medeni olmaz mı pati adına? Siz bunları banlasınız?

o ekantlarin donusu yok, bosuna zorlamayin.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Phae said:

Nefr said:

Phae said:

o ekantlarin donusu yok, bosuna zorlamayin.

Saçma uygulama. Madalyaları söksünler, np. Banlı kalsın bir süre, np. Ama biri hesaptan yardırdı diye 4 ay kapalı hesap, meh.

Sök abi, kimsenin bir tarafında değil zaten madalyalar, maksat insan insanı tanısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok birde böyle devlet dairesi gibi "gitti gitti geçti artık" tripleri yapıyorsunuz, sanki çöpe döktünüz accountları.

Lüzumsuz gestapoluk. Neyse yahu turşusunu kurun. Hayır zilyon ban yedim henüz şu forumda agzımın tadıyla bir küfür edebilmiş değilim, ona yanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım sen kadınını (gerçi senin durumunda erkeğini) başkasıyla paylaşır mısın? Akount dediğin de öyle olmalı, yalnız senin olacak ve yediği bütün haltlardan da sen sorumlu olacaksın. Eğer benim akontumla küfür edilseydi, bir başkası ona girip onu istediği gibi hoyratça kullansaydı o ekunt zaten benim gözümde ölürdü. Ben axedice ı ellerin olsun diye almadım Phae.

Senin de bundan sonra adın Phaedir. Hatta uzatıp Phaelas bile diyebilirim. Ama Xunn asla. Çünkü Xunn öldü artık. Anladın mı beni öldü artık!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...