Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 Temmuz 2004 --> PINK

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

ben bu konuyu görmüştüm daha önce..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

25 temmuz da benim doum günüm ama ne benim pink'i, ne pink'in de bu durumu sallıcaanı sanmıom :-?[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

şarkılarının bazılarını biraz seviyorum ama Pinkten nefret ettiğim kadar hiçbi şarkıcıdan nefret etmem o derece.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 25 Nisan 2004 01:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bu geceki yani dün gece ki pink e giden oldu mu patilerden?

Başarılı geçtiğini söyleyebilirim. Hele en önlerden biri olarak pinkin gözlerine bak bak dal şeklinde bir özet geçebilirim.

Bu arada pink'ten önce çıkan teomanda 4 kemancı kız vardı.
Soldan 2. olan kızın diablesse olduğuna yemin edebilirdim. O derece benziyor(eğer değilse tabi).

Diablesse teoman'ın yanında çalıyor mu?[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

teomanın kemancısı annemin arkadaşının kızı diab değil benim bildiğim[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

konsere gittim, hatta işi abartıp sabah plajada gittim. Şöyle söyleyeyim konser tek kelime ile iğrençti. Bende en önlerdeydim; fakat basket sahası kadar genişlikte olan bir alana o kadar insanı sığdırmaya çalışınca resmen cehenneme döndü.
Performans olarak en iyi grup Kurban'dı. Pink, yaklaşık 6-7 saat ayakta durup tepindikten sonra pek çekilecek durumu kalmadı.
İçeride fiyatlar acaip şekilde pahalı olduğu için yemek yemek ayrı bir dert zaten. (çeyrek ek. döner + kola 10milyon gibi)

Kısaca tövbe ettim, bir daha solar beach'e gidenin... tarzında
Sosyal ağlarda paylaş

hm tabi beklenti olarak çok farklı sonuçlara ulaşılabilir. Gerçi konser alanında şaşırtıcı olarak az itişildi bizim orda.
Fiyatlar pahalıydı haklı olduğu bir nokta.
Yorgunlukta vardı ama bunları düşünerek gidince zaten bildiğin için sorun olmaz ama bilmeden gidersen sürünme hissi olur.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence fena değildi, performans iidi sadece biraz kısa kaldı sahnede yani daha fazlasını beklerdim ama yinede iidi =o)[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 25 Temmuz 2004 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 25 Temmuz 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
Bence fena değildi, performans iidi sadece biraz kısa kaldı sahnede yani daha fazlasını beklerdim ama yinede iidi =o)

işte buna katılıyorum aynen, birde bis bekledi diyenler olduda milletin mecali kalmamıştı hatta biscuit olanlar gık diyemedi :p[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...