Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 Mbit muhabbeti

barnacle

Öne çıkan mesajlar

ya şu 8 Mbite kadar olan tarifeye hiç ücret almadan geçiriyolar mı? 1 mbit sınırsız kullanıyorum ben ama şansımı denemek istiyorum, milletin hızı düşmüyomuş filan. mesela 1-2 ay kullanıp tekrar 1 mbit sınırsıza dönmek istesem ekstra para alınıyor mu?

aramaya üşendim =)=)
Sosyal ağlarda paylaş

biz telefonla geçtik galiba o şeye
ben çekiniyodum hep de babamı aramışlar yükseltcez demişler babam da iyi tamam demiş en sonunda

yani biz 15gb'dan sonra hız düşürülmesini falan istemiyoruz kesinlikle

böyle bişey yaparlarsa itiraz hakkımız vardır heralde? telefonda bunun söylendiğini hiç sanmıyorum çünkü

korkuyorum da bi yandan ama

zaten 8mbit olduğunu görmedim daha hiç. arada bi 400k'ya çıkıyor onun dışında 1mbit'ten çok farklı değil dl hızı
Sosyal ağlarda paylaş

benide telefonla aramışlardı. 8 mbiti stabil olarak kullanabilecek miyim diye defalarca sordum her seferinde evet dediklerinde tamam dedim. 63 tl veriodum şu an 65 tl veriyorum. 700 900 arası dl. var. arasıra kopma oluyor ama o neden kaynaklanıyor bilmiyorum.memnunum yani şu an. ama şöylede bir şey var aynı tarifeye geçen arkadaş max 3mb hıza çıkabiliyor yani bulunduğunuz bölgede önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir ekstra bir masraf yok ben telefonla aradım değiştirdim anında 8mbit oldu bu arada hız konusuna bir açıklık getirmek istiyorum. Netlimitsiz de o anda sunucunun size sağlıyabileceği en yüksek hızı veriyorlar o da maks 8mbit eğer çok yoğunsa hatlar 60 ile çektiğimi bile biliyorum.

Bunun dışında ben geçtikden 2-3 gün sonra 30gb falan indirdim hızıma birşey olmadi sonra 3-4 ay sonra hızım yavaşladı arayıp sordum kotayı geçmişsiniz dedi. Ben de o zaman ben tekrar 1mbit sınırsıza geçiyorum dedim anında geçirdiler ekstra ücret ödemedim şimdiyse kendiliğinden yine 800le falan indirmeye devam ediyor. Telekom rules
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

8 mbt hız alıp limitli yapanlar çok reröre

sky is the limit valla :D hesapta limitli ama her ay 40-50gb indiriyorum bana mısın demiyor.

@Mayhem

abi sen şanslı adamsın biliyorum ama girme valla ne olur ne olmaz ben sırf bu yüzden hızım yavaşladığında arayıp hatlarda sorun var mı demiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

biz telefonla geçtik galiba o şeye
ben çekiniyodum hep de babamı aramışlar yükseltcez demişler babam da iyi tamam demiş en sonunda

zaten 8mbit olduğunu görmedim daha hiç. arada bi 400k'ya çıkıyor onun dışında 1mbit'ten çok farklı değil dl hızı

Ahaha aynen benim de babam kabul etmiş ben tatildeyken.

2. söylediğine katılmıyorum yavuz ben zamundadaki dosyaların %80ini minimum 700'le indiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...