Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

torunlarıma anlatacağım bir dönemin sonu..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ehem, şu anda 256kbps hızında bir adsl bağlantısı üzerinden ilk başlığımı açıyorum, çok feci bahtiyarım.. :-p

kardeşim neymiş be yıllarca çektiğimiz.. torunlarıma anlatacağım dial-up'tan çektiklerimi. Allah düşmanıma versin o bağlantıyı.. :) (o kadar da değil aslında ehe)

artık radyo yayınım esnasında buffer sıkıntısı çeken kendi bağlantısını kuracalasın.. :-p

fosur fosur geliyor byte'lar, maşallah, maşallah..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi geçmiş olsun
güle güle kullan! :)

eğer yoksa cd-writer seçmeye de başla bu gibin durumlarda arşivin bir anda büyüyüverir.[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Answer: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

sağolasın.. :)

ben öyle bir görgüsüzlük yapmadım, dvd-writer aldım bitirdim.. :lol:

ekleme: lol be, bağlantı öyle süper geldi ki bir anda homer gibi "losers! woohoo!" deyip basıp gidesim geldi :horace:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

[Bu mesaj Sam tarafından 19 Temmuz 2004 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oh be iki saat senin düşmeni bilmemneni beklemicez artık.. (ciddi diyorum en kıl oyuncu profilidir dial up olup paso düşer, öküz gibi bekletir oyundaki öbür 5-6 kişiyi, dialupsan oynama benle ehue)
hayırlı olsun.adam bizi de geçti bağlantıda hemen 512 almam lazım :)[signature][hline]elesso, 18 Temmuz 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
your skill in kungfu has increased by 0.1
Sosyal ağlarda paylaş

eno iyi hatırlattın, hemen gidip indireyim eve'in deneme sürümünü.. :) sonra wow beta var sırada.. :-p

işin komiği dial-up'ken tonlarca şey indirdim bu ay içinde, şimdi düşünüyorum indirecek bişi kalmamış. bir arkadaş uyardıydı "alışmayan şeyde şey durmaz" diye ben de güldüydüm.. :lol:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

huehue öyle tabi..senin için sevindim..bende tatile çıkıorum dönüşte ısmarlıcam elimde olcak inşallah..babama 256k ikna etmeye çalışıorum..bu ara mmorpgye baslayacaksaniz SWG ye bekleriz:)[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun Samy ;)
demek bundan böyle 7/24 Arcane in post sayısını geçmeye çalışacak ve radyoda no buffer basacaksın gazı :horace:

Oh...Yandan yandan...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Bana mutluluğun bisikletini sürebilir misin fatma?
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten haa, yeni gelenler bölümüne açacak başlık kalmadı.. :) gerçi ben gene bulurum bişiler.. :-p

yurtdışı banvitinizin ucundan birazcık daha çalacak biri daha geldi, savulun![signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

sağolun, varolun arkadaşlar.. :)

- banvitin neden bu kadar geniş büyükanne?
- paticik'teki güzel insanların yazılarını daha rahat okuyabilmek içiiiiin. ha bir de öbür türlü kolböreği formatında geliyordu faturalar..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

hayirli ugurlu ola

bu hizla sen interneti de download edersin be sam :-P

*!verir gazi*[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

tekrardan sağolun, varolun; postlarınızla yaşıyorum efenim.. :)

azmo crusader kings indiriyorum fosur fosur, hiç şansın yok.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...