Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum kızlara mı kaldı bu gece? =)

QueenofSpades

Öne çıkan mesajlar

gerizakalyızbiz said:

2005 senesinde ismi lazım değil bir dj arkadaşın evine gittim. malum sevişicez birazdan. nasıl açıldığını hatırlamıyorum ama kendimizi bir anda galatasaray - fenerbahçe tartışmasının içinde bulduk. ben galatasaray'lı olarak öyle koyduk böyle çaktık derken o da bilgisayarından playlistini ayarlıyordu. her neyse konu kapandı ve sevişmeye başladık. müzikler gayet hoş. ama tam içime girdiğinde çalan marş! aman tanrım! evet fenerbahçe marşı! tartışırken ön sevişmeyi hesap edip playliste fenerbahçe marşını eklemiş arkadaş. bana; "işte biz galatasaraylıları böyle marşımızda..." dedi ve gerçekten kendimi çok gerizekalı hissettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Birbirinize delikanlı gibi ana avrat kaymak yerine kız çocuğu gibi aptal salak falan dediğinizden sadece silmekle yetiniyorum mesajları.

Bazı bilgisayarlarda ip ban var Adeks'te, ondan şeyedemedik. Ben şeyedemedim yani hehe.

Kurala aykırı mesajları silme, check
Yaptırım yerine uyarı, check
Her yöne gider yapıp aggroyu alma, check.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Birbirinize delikanlı gibi ana avrat kaymak yerine kız çocuğu gibi aptal salak falan dediğinizden sadece silmekle yetiniyorum mesajları.

Bazı bilgisayarlarda ip ban var Adeks'te, ondan şeyedemedik. Ben şeyedemedim yani hehe.

Kurala aykırı mesajları silme, check
Yaptırım yerine uyarı, check
Her yöne gider yapıp aggroyu alma, check.

sus şapşal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...