Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scared of peaches!

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

Böylesine koşarak kaçmak fake alarmı çıkartabiliyor kafada ama var böyle bir şey.

Bir arkadaşımız vardı böyle, değdirmediğiniz sürece de koşarak kaçmıyordu, değdirince koşarak kaçıp küfür ediyordu ama, gösterdiğiniz zaman ağzı sulanıyor, dokunup teninize sürdüğünüzü görünce de fenalık geçiriyordu.

Datça Aktur'daki şeftali ağaçları sayesinde bir tatilini zehir ettim bu adamın ben.

Aynı şekilde peçete yırtılmasına dayanamayan bir arkadaşımız var, bunun ciddiyetinden haberi olmayan bir vatandaş yemek masasında YIRTAM MI LA YIRTAM MI gibi bir dışavuruma iştirak etti, ve yırttı peçeteyi. 6 kişinin oturduğu yemek masası çocuğun üzerine atıldı.

Huylu var huysuz var kısacası.
Ellemeyin adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:
Aynı şekilde peçete yırtılmasına dayanamayan bir arkadaşımız var, bunun ciddiyetinden haberi olmayan bir vatandaş yemek masasında YIRTAM MI LA YIRTAM MI gibi bir dışavuruma iştirak etti, ve yırttı peçeteyi. 6 kişinin oturduğu yemek masası çocuğun üzerine atıldı.

benim de peçete ve bütün kumaş (kıyafet falan) türlerine karşı tiki olan arkadaşım var adamın ağzı yüzü kayıyor. angut herif.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...