Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ölüyorum

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

öle ya onu hazırlıolar zaten
de ısı kaybı dedin kalbimden yaraladın beni
ilk jüride şekil olsun diye odaları merdivenleri ayırmıştım ısı kaybı olur diye azıma sçmışlardı.
lan herif dağa 200 metre kare ev yaptırıyo havuz yaptırıyo kendine özel gözlem evi yaptırıo o duvarlara bi yalıtım yaptıramıyor işte böyle bir adama ev yapıyoruz güyya
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba ben finallerime cizerek hazıralnıyorum, yaklasık 10 gün boyunca gece gündüz cizmem veya mouse kullanmam gerekiyo.

Belim, sırtım, boynum, sağ omuzum, bileğim ve elim sakat. 2 saatten fazla kalem/mouse kullnınca elim, 6 saat den fazla oturunca belim ve sırtım ağrımaya baslıyo, benımse 20 saat aralıksız calısmam sabahlamam gerekiyo.

calışmayı bırakıp sonra devam etmek için uyumam gerektiğinde, sırtım ve omuzum o kadar ağrıyoki uzanamıyorum, ya oturarak yada yerde ayaklarım havaya dikilmiş bir şekilde uyuyabiliyorum.

hepinizi öptüm
Sosyal ağlarda paylaş

kıyamam :(

bu arada marmara süper ya adamlar ekimde en gecikmeli açılışı yapıyor, final döneminde büte kalmazsan 2 hafta net tatlin var.. sonra dersler başlıyor (hani 15 tatild erler ya orta öğretim ve lisede o hesap hatta tam şubat ttaili oldu bu sene) eğer musevi iseniz musevi bayramlarında da izinlisiniz (ama hristiysanlar için bir şey koymamışlar) haziran 2.haftası bite ve eğer büte kalmamışsanız tatiliniz başlar.. yok büte kalmışsan temmuz başı belki de ortasına akdar bitmez bu iş hani bayram seyran saymazsak ve iyi bir öğrenci olup hiç büte kalmazsanız net 4 ay tatil var ama hepsio kadar.. bakıyoruz bir çok güzide okulumuzda yabancı öğretim görevililer olduğu için onlara noel de var paskalya da var bahar yarıyıl tatili de var ama burası marmara.. burada yılın 8 ayı der 4 ayı tatil (bütçülere 3 ay tatil)
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

kıyamam :(

bu arada marmara süper ya adamlar ekimde en gecikmeli açılışı yapıyor,

Valla eskiden GSF nin yetenek sinavlari zaten eylulde yapilirdi. Okulda 3 ekim de faln acilirdi. Ama gecen sene okulu Haziran ortasinda kapattilar ki normalde mayista dersler biter finaller baslardi.Bu sene de Eylulde actilar. Berbat oldu. Zaten bizim finallar haziran ortasinda basliyor temmuz ortasina kadar anca bitiriyorsun. Tatil fln kalmiyo...REZALET!
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

patiden benden başka finallere giren yoktur heralde artık
yeter artık çok sıkıldım
şuan bişey olsa bi anda rockkasa ışınlansam BÖYLE BİŞEY OLSUN
lütfen çok sıkıldım ölüyorum lan

yarın son. tam olarak 1 aydır sınavlara giriyorum. 12 ders aldım bi dönemde. ve her dersten 4 sınav hakkım var. sınav programı yapmadılar resmen. hocaların alakası yok. sınavlardan 1-2 gün önce ben gidip söyledim yarın sınav var hocam benim falan diye. yarın okulda yokum şimdi yapiym diyip zorla sınav yapan mı dersin ben yapmam senin sınavını diyip 1 hafta bekleten mi dersin. bütün program birbirine karıştı. neye çalıştığımı bilmeden birsürü sınava girdim. allak bullak. tam olarak 30 aralıktan beri sınavlara girip çıkıoyrum 2 günde bir falan. artık beyin ölü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...