Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

ayrıca emre kiralık olarak verilmesi durumunda beşiktaşı tercih edeceğini söylemiş. ( adamın adını hatırladım atilla ama şimdide soy adı aklıma gelmiyo...)[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

bugünki maçta yeni transferlerden berkant ve okan çok sağlam oynadılar. berkant gs'deki berkantla tamamen alakasızdır bi adam nasıl bu kadar değişir anlamadım belli ki sorunları vardı gsde. okan ise çok sağlamda dinamo gibi maşallah.

ibrahim toramanı beğenmedim pek kondisyonu kötüydü ama savunma deil ön libero oynadı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünkü maçı bende izledim.Valal İbrahim Toraman ön libero da kötüydü.Tabi oraya alışırsa tayfurdan iyi olur kesin.
Berkant çok iyi oynadı,valla ben şaşırdım cidden.Okan iyiydi.Ali Güneş'i bilemiyorum,yani düz bir oyuncu işte...
Tümer sol kanata uyum sağlıcak gibi geldi bana,ne bileyim fena oynamıyor sanki.Defanstaki 2li takımın en kötü yeriydi.Ahmet Y. ve Emre Aşık.Eğer stoperlerimiz bunlar olucaksa defans yalama olur.
Zannediyorumki Del Bosque ronaldoyu gönderecek.Yerine iyi bir sol kanat alacak.[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi öyle bir açıklama yokta ben öyle düşünüyorum.
Bu arada Carew işi kesin yatmış.Adama yıllık 2.750 Milyon Euro teklif etmişiz ben Valencia'da oynamak istiyorum demiş...Ulan inşallaho paraya hasselbaink gelir.
[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...

[Bu mesaj RamsesII tarafından 08 Temmuz 2004 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan daha 2.750 milyon euro alıyor adamlar daha ne istiyorlar anlamadım gelmesin yani istemiyorsa sanki biz adama muhtacız... alırız başka bir forvet zaten carew'in çok da süper olduğunu zannetmiyorum iyi oyuncu ama süper değil ama artık şu yabancı forvet transferi en geç 1 hafta içinde çözülmeli yoksa geç kalıcaz takıma uyum sağlayamayacak yerli oyuncular 2-3 haftada uyum sağladılar ama bu yabancı oyuncularda değişir o yüzden kim alınacaksa 1 hafta içinde alınmalı en geç...
Sosyal ağlarda paylaş

ya hoca üzdünüz beni

ilhan gelio dediniz
daha ortada bişey yok !
amelyat olacakmış 6 hafta oynayamicak.bonservisi 1,5 milyon ama bjk ya satılırsa çook daha fazla istiomuş vissel kobe.
ilhan kendi söyledi bugün, almanyadaki kampı ziyaret etmiş arkadaş ziyareti olarak.
:([signature][hline]Şuutoooo !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

JFH middlesburg la anlaşmış.
şimdik bjklilerin diyeceklerini duyar gibiyim

"biz zaten hiç jfh gelsin demedik"

"gelirse iyi olurda demedik"

"jfh zaten mundar dandik adam"

"jfh adammı be"

Biz JFH gelirmi ya heheh tey tey derken kendi çaplarında bizim 800 milyon dolarımız var heeey jfh gelmicekte kim gelcek diyenlere selam ola.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu işten bişey anlamadım
fanatikte celtic almak istemediğini yazmış ve başka teklif yokmuş JFH ye bu yüzden artık kesin olarak beşiktaşa gözüyle bakılıyormuş.
Menaceriylede anlaşılmış.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş, Carew ile anlaştı

Beşiktaş'ın, Norveçli futbolcu Alieu Carew ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi. İspanya'nın Valencia Kulübü'nden transfer edilen golcü futbolcunun yarın Avusturya kampına katılması bekleniyor[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

daha iyisi gelmedi işte napsın yönetim.

carew kesin miymiş bu arada. gelse bari yoksa daha kötüsü gelcek ehe. carew türkiye ligi için yeterli de avrupada nolcak bakalım. nese biz de bulduk da beğenmioz gelsin bakalım hele bi.

bu arada sinan bu takımda kalırsa kafayı yerim ben. çıldırttı bugünki maçta. birebir desen yok. top kontrolü rezalet. son vuruşlar iğrenç. biraz kafa var bi de hız başka bi bok yok ve bu adama futbolcu diyolar ya.

ayrıca pancunun da gitme vakti gelmiş. onun yerine okan buruk gibi bi adam almalıyız hem solda hem ortada oynayabilecek

[Bu mesaj Raid3r tarafından 09 Temmuz 2004 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu adam hakkında henüz olumlu bişey okumadım.
Valencia ya büyük umutlarla alınmış 15 maçta 1 gol atmış.
romada biraz iş yapmış
gece hayatına çok düşkünmüş.Bazen bir gol atarmış haftalarca yatarmış.
Çok cabuk kilo alıyormuş 15 günlük tatilde 5 kilo almış verene kadar sezonu bitirmiş ispanyada
pascal gibiymiş ama çok sıcakkanlı ve onun kadar agresif değilmiş.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...