Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

oğğğss İlhan ıda almışık geri
2 yıl için 3 trilyon alıcakmış...

Vissel Kobe İlhanı fifaya şikayet etmiş.
kıvanç oktay anlaşmış bu hafta imzaya geliyormuş.

bunda beşiktaşın zararımı oldu acep?[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

fiz carew doğru öle çok kral bi herif değil zaten golcü değil. ama beşiktaşın yıllardır aradığı uzun boylu adamın yerini doldurur. en azından hiç yoktan iyidir :)

romanın yerini doldurması gerekmiyor zaten adam orda yedekti hayvan adamların yanında. az gol atması ona da bağlanabilir tabi.

emre gelse kral olur ama gelmez. eto da gelmez jfh de gelmez :) gerçi jfh gelebilir. bonserivisi yok 4-5 milyon euro verirsen yıllık gelir :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben emre olsam gelmem türkiyeye. adamın peşinde bir sürü kulüp var gitse oralara gider. yani beşiktaşın verceği parayı valencia da verir milan da verir chelsea de verir vsvs

bu arada fanatik denmişken geçen şey yazmışlardı çok bombaydı. beşiktaş transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, nedved'den yüksek bonserivisi nedeniyle vazgeçtiği öğrenildi. lol

[Bu mesaj Raid3r tarafından 05 Temmuz 2004 00:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her gazete ayrı bir transfer yazıyor. Acaba yönetimde tanıdığı olan felan yok mu? işin doğrusu nedir? bana hala babayı alacakmışız gibin geliyor ama. Bütün gazetler atıp tutuyor ya tutarsa diye.
Carew gelse bjk de iş yapar yani öle uzun adamlara ihtiyaç var ama onlara ibrahim (üzülmez) mi orta yapacak? kanatlarda da orta yapacak adam lazım. 4 4 2 oyanatacam diyor
o zaman sol kanatta tümer mi oynayacak? hala orta saha tayfur a mı teslim edilecek? sağ kanatta iki tane okan var hatta ali güneş (ki neden aldık hala bilmiyorum) bilem var.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

hasselbaink i almayacaklarını, fiyatını yüksek bulduklarını söylemişti yönetim(1 sezon 8mil mi ne öle bişeydi sanırım)

ilhan mansız fasa fiso mu yoksa doğruluk payı var mı ?
evde tek kaldığımdan gazete alamıyorum bizimkiler öbür evde alıo diye, netten de okumaya zaman yok.. :D neyse var mı böyle birşey ? varsa ÇOK sevinirim.zıplarım falan :)..[signature][hline][i]Su biter, headshot bitmez.[i]
SBGG!Arcane
Sosyal ağlarda paylaş

hocam 4-4-2 de sol kanat 3-5-2 dekinden daha az aklımı sorguluyor benim :) ibrahime tek başına görev verceğimize en azından 2 kişi olacaklar :)

ibo milli takımda sol bek oynuyor. bir süre sol beke alışırsa performansını arttırır bence. sol açık ise bence transfer gerek ama del bosque napacak bilmiyorum tümeri mi düşünüyor acaba. çünkü figo beckham fln nasıl oynuosa kanatta tümer de o şekilde oynayabilir ama uyum sağlar mı ne derece birşeyler yapar bilemiyorum tabi göreceğiz.

ön libero önemli evet 3-5-2den geçeceğimiz için tek önlibero olacak eskiden 2 kişi yapıyordu. bunun için mutlaka iyi bi adam alınmalı.

açıkçası beni o deil sağ bek düşündürüyor fatih sonkayayı tanımadığım için
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok,sağ bek hiç olmazsa ali güneş var adam çokta kötü oynamıyor orada...
Ama orta ahanın ortasında oynatacağı ikili çok önemli.Takımın dinamosu olmak zorundalar.Zaten buraya alıcanak adam çok koşmalı,sırtlamalı yani orta sahanın defansif yükünü.Yanında ahmed hassanı veya pancuyu koyacak gibi geliyor.[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Fanatiktede sabahtada aynı şey yazıyor.

Celtic Hasselbaink için aradan çekilmiş.Hasselbaink e yapılan en iyi teklifde beşiktaşmış menajeri büyük ihtimalle beşiktaşta olucağını söylemiş.

Carewle ise 1 milyon euro kalmış arada carew gelmek istiyormuş.Ama Valencia Bjk den daha fazla para koparmak istiyormuş tek sorun buymuş...[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

mauhauh yarıldım ya

"carew olmazsa, hasselbaink bitirilecek"

zaten carew hasselkenk'ten 10 kat iyi ya. ondan önce carew'i deniyolar. ya nası yazış haber yapıyolar belli diil. veya bjk yönetimi harbi mal, hasselkenk yerine önce carew'i deniyo[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

fanatik fln yazmıştır. emre zor orta sahaya yav.

bu arada babanın sergenden vazgeçeceğini sanmıyorum basın toplantısında bile sergen de sergen dedi ama. yine şımarcak herif ehe

ileri ikili de yeni forvetle ahmed hassanı oynatacaktır. carew hassan mesela. çeklerde nasıl koller baros oynadı. koller 2 attı baros 5 ama kollerin deli yardımı oldu bence. o hesap olcak

ortada ise 1 defansif yabancı 1 de sergen. gerektiğinde dinamo olarak pancu. ama bence pancu çok da gerekli ortaya gelecek yabancı sağlam olursa pancunun yerine sol kanat isterdim açıkçası

[Bu mesaj Raid3r tarafından 05 Temmuz 2004 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

NE yazıkki carew işi yatmış.Bakam jfh gelicek mi?Adam çok cazip bir teklif sundularfakat kariyerimi iyi bir ligde devam ettirmek istiyorum diyor.Mırın kırın eidiyor.Bence %40 bu transferin gerçekleşme olasılığı.
Dün akşam 90 dk yı izledim.ORada Haşmet abimizin yerine programa katılmış biri vardı.Beşiktaş böyle jfh yi gündeme getirip Eto yu ayarlıyor olabilir dedi,bana da mantıklı geldi.Hatırlarsanız Del Bosque'yi kimse beklemiyorken cart diye getirmişti BJK.Bence bir ETO sürprizi yapılabilir.[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe jfh olsun ikinci pascal olur süper olur. Carew'e bin basar zati Carew'e alışamadım bi türlü kanım ısınmadı. Ben Pascal gibi topçu istiyorum. Bize almanya'Da gol atınca bi tabanca hareketi vardı gol yediğimize üzülmedim walla...[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

jfh'yi Bugün lig tv de derin futbolda konuşuyorlardı. Hıncalın yanındaki yaşlı amca ( adını unuttum uykum var zati) bugün başkanla konuşmuş o söylemiş. Halen irtibattalar. Önce € 2,5M'ye anlaşmışlar ama araya katardan bi kulüp girmiş 4-5 M den bahsetmeye başlamış adam. Ancak hala irtibattaymış beşiktaş. Mido ve Carew olayına gelince... Carew'in kardeşi intihar etmiş ve yöneticilerden bir grup sorunlu olur diye carew'i almayalım diyormuş. Mido'nun transferine ise ahmed hassanla aynı anda milli takıma çağırılırlarsa takımın hali nice olur diye karşı çıkıyor. Bence en babası jfh onu alsınlar...[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...