Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa Online

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Galatasaray ı aldım fenerle maç yaptım 4-1 yendim (:

ilk başlarda zor kontroller ama alıştıkça güzel. coop modu falanda var. hoşuma gitti.

video işlensin güzelleşir görüntü. 1024x768 çekmek zorunda kaldım ayar yaptırmadı başta.

http://www.youtube.com/watch?v=LYGnYRU7UjU
Sosyal ağlarda paylaş

1 top var, 11er kisilik 2 takim var. Topu kale direklerinin arasindan gecirmeye calisiyorsun. Bide kurallar falan var rakibe sert girmiycen top cizgi disina cikmiycak falan.
Bide elle oynamak yasak kaleci disinda.
ha bide ofsayt var ama anlatmasi zor.
Bu kruallar dahilinde Internetten kapisiyosun diger oyuncularla.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

Galatasaray ı aldım fenerle maç yaptım 4-1 yendim (:

ilk başlarda zor kontroller ama alıştıkça güzel. coop modu falanda var. hoşuma gitti.

video işlensin güzelleşir görüntü. 1024x768 çekmek zorunda kaldım ayar yaptırmadı başta.

http://www.youtube.com/watch?v=LYGnYRU7UjU

oyun saçma
guiza gol atıyo
indirmeye tenezzül bile etmem
Sosyal ağlarda paylaş

İlk başta baya zor oldu, hala tam olarak kontrolleri kullanabiliyor değilim. Mouse'la bir çok işi yapabilmenizin yanında klavyeden de bazı kontroller sağlanabiliyor. Tıkladığınız andaki yere de atmıyor, adam atana kadar mouse'u oraya tutmanız gerekiyor, en çok ona sinir oldum.

Zorluk seviyesi yok ama bilgilerinde zorluk seviyesi görünüyor. Sanırım level'ına veya oynayışına göre oyun gittikçe zorlaşıp dengeli bir hal alıyor. İlk 3 maçımda Eskişehirspor ile 3'ten aşağı gol attığım olmadı. GS'yi deplasmanda 1-3 yendim.

Online bir maç yaptım ama maç sonunda conn. lost oldu, 1-1 bitmişti.

Oynadıkça exp. alıyor lvl kazanıyorsunuz. Kazandığınız maçlar sonunda ödül alıp bu ödülleri takımda veya oyuncularda kullanabiliyorsunuz. Kazandığınız parayı transfer-kontrat için kullanabilmenizin yanında oyuncu enerjilerini tazelemek için de kullanabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen takıldığı oluyor veya bağlantı sıkıntısı yaşıyorum. Oynanılabilirlik mouse ile olsa bile biraz daha geliştirilebilir bence. En azından nereye tıklıyorsan oraya pas verse daha güzel olcak. Oyuncu değişikliği yapınca değiştirdiğiniz kişinin mevkisini değiştiremiyorsunuz, önce mevki değişikliğini sonra oyuncu değişikliğini yapmanız gerekiyor. Oyuna ısınmak için tutorial dışında herhangi bir training olmayışı kötü, sonuçta yeni bir oynayış tarzı ve alışmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Var mı hala oynayan? Jaycee gelmiş EsEs'e güzel olmuş :) Arsenal'i yendim az önce 1-0 :p Ama oyun takıldı :(

Artık saat sınırlaması yok, 4. Closed Beta'da oynayabiliyorsunuz istediğiniz zaman. 14'üne kadar devam edecekmiş 4. Closed Beta, ama sonrasında Open Beta mı gelir, 5. Closed Beta mı bilemiyorum.

Bazı tipleri falan baya başarılı buldum. Bir de fena olmamış oyun, oynamaya alışınca keyifli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...