Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

blacksmoke ve home

blacksmoke un iyi çıkması çok zor bence, kötü olan jacob olsaydı göz göre göre öldürtmezdi kendini, ha ikisinin de iyi çıkması haylı zor zaten.

bide home dediği yer o tapınak ya da sadece tapınaktan geçilen bi yer galiba. o yüzden hemen o tozu döktüler kükürtmüydü neydi.

asıl önemli olan o tapınaktaki elemanlar jacob worshipperlar flnmı kim onlar nöörüyolar orda off bekle allah bekle şimdi

Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

6x1-2

yahu iyi hoş da bu tapınakdaki abiler niye görünmedi bunca sezon?

bence sayide bildiğin jacob kaçtı.

ha bi de walt nerde lan? hadi o yok, micheal da yok?

hadi onları da geçtim claire kızcaazı sadece tek saniye gösterdiler lan yuh.

claire

bence hamilelikle ilgili supriz yapıcaklar
o yüzden öyle gösterdiler

Sosyal ağlarda paylaş

jacob ın sayid olarak canlanmasına ihtimal vermiyorum. tipten kaybediyor. esasında desmond tam jacob lık. desmond ın uçakta jack tarafından görülmesi kıllandırdı beni. jacob jack e desmond kılığında görünmüş olabilir. sanmıyorum öyle başka koltuğa kalktım gittim oturdum bro olayını.

ayrıca yeni abiler, ablalar temple da olanlar. richard hep temple da başka grup var diyordu. aha işte bunlar. gençlik havuzunuda görmüş olduk. richard abi yıllardır burda yıkanıyormuş. son yıkanma sırasında prostatı bi tedavi edeyim demiş ama anlaşılan salmış havuza. hayvan herif.

ya lost un 2 başlığı olsun biri yeni çıkan bölümü izleyenler için. yazsın insanlar doya doya. spoiler aç kapa aç kapa baydım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

benim iyice kafam karıştı, nereye bağlanacak ki?

bi oradan bi buradan

Ya uçaktaki sahneler şimdi eğer başarabilselerdi böyle olacaktı gibisinden mi çekilmiş? Niye bi adadan bi normal kaza olmamış yerden devam ediyorlar?

bi de locke un cesedi orda yatarken öteki içine man in black kaçmış olan locke dolaşıyor, bi de klonlama mı çıktı yoksa basımıza?

Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

bi oradan bi buradan

Ya uçaktaki sahneler şimdi eğer başarabilselerdi böyle olacaktı gibisinden mi çekilmiş? Niye bi adadan bi normal kaza olmamış yerden devam ediyorlar?

bi de locke un cesedi orda yatarken öteki içine man in black kaçmış olan locke dolaşıyor, bi de klonlama mı çıktı yoksa basımıza?

başardılar...ama saçmalık uçaktaki zaman ile adadaki zaman farklı.açıkçası biraz karışık :S hiro nakamura olsaydı bu zaman bükme karmaşasını çözebilirdi belki

Sosyal ağlarda paylaş

O_o

yine wtf diyerek izledik tebrikler,bence Desmond orda çünkü ada olmadığına göre kazadan sonra oraya düşmüş olamaz,basılcak düğmede olmayınca ne etçekler Desmond'ı :P Sayid'i öldürselerdi gidip senaristleri black smoke'a atardım ellerimle valla asdfghj,her bölüm bi öyle bi böyle paralel evren muhabbeti yapçaklarsa yandıkki ne yandık...Ayrıca Hiroyuki Sanada abimizi görüp birde üstüne japonca konuştuğunda kalbim zaten hızlıydı iyice hızlandı :P

Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:

QueenofSpades said:

bi oradan bi buradan

başardılar...ama saçmalık uçaktaki zaman ile adadaki zaman farklı.açıkçası biraz karışık :S hiro nakamura olsaydı bu zaman bükme karmaşasını çözebilirdi belki

d

spo cevap

aha önce de dedim. uçakta olay başarma falan değil. sadece ilk defa bize bu döngüden bir parça sundular. döngünün amacı bence, adaya düşmek, fakat herşeyin mükemmel oluşması kaydıyla.. Bunun için de bu olaylar paralel evrenlerde defalarca kez oluyor.mutlaka çokça kez de adaya düştüler fakat siyahlı abinin dediği gibi hep aynı şeyler oldu, başaramadılar. jacob ise her seferinde daha iyi ortam hazırlayarak, bir şeyleri hedefliyor.

bu siyahlı abi ve jacob muhtemelen bir oyun falan oynamıyor. onlarında yapamayacakları şeyler var ve onu yapmak istiyorlar. aslında amaçları aynı. fakat jacob, siyahlı abiden ayrı düşünüyor ve ona engel oluyor. siyahli abi ise jacob'u ortadan kaldırıp, tek başına yoluna gitmek istiyor. bu iki adamın dahi üstünde olabilecek bir tanrılar kurulu vs bir şey beklemiyorum. fakat üstlerinde bir tanrının olması da muhtemel.

Sosyal ağlarda paylaş

kuantumsal teori pisledim

lan o japon twilight samurai diil mi? last samurai'da da oynayan herif? hasta oldum karaktere yalnız keeper of the temple. adam zealot jfdjh.

net bir şekilde fringe oldu dizi. zaman kırılması+paralel evren. juliet'in 'it worked' lafı o gördüğümüz kurtulsalardı böle olurdu gibi anlayacağımız şeyin aslında varolduğu yaşandığı. kuantumdaki olay. bir elektronun 2 farklı elektron spektrumunda aynı anda görünebilmesi. 2 gerçeklik. ikiside yaşanıyor. ardeth falan çok başarılı anlatabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...