Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk'ün TUV ile Sınavı

roket adam

Öne çıkan mesajlar

dolmuslara servislere hız yapmıyor diyen adam kördür

hani istanbulda yaşamasam türkiyede yaşamasam dicemki adam haklı

sırf ben kendi şahsım adına bir çok kez bu tür şeylerde hıza tanık olmuşumdur

sarı dolmuşlar.minibüsler.böyle iş okul servisleri

gayette hız yapanı var.

ben kemer takmam.ama takanlar var o tarz araçlarda.sonuçta ben ölcem belki o yaşıcak bilemeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

abi hata şoför yancısında hıyar gidip dememiş ki "abi bu kemerler zorunlu" hıyarağası "kemer zorunlu değil" diye aktarmış yoksa o akdar tamir tadilat yaptırtan adam kemerleri de taktırtır herif ona dleiriyor herhalde

bu arada tüv e vermeleri iyi olmuş hani özelleşti diye sinir oluyordum da adamlar almanlıklarını gösteriyorlar

ulan gözümün önünde hurda arabayı muayeneden geçirmişlerdi o aklıma geldi şidmi
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

hangi dolmuşun hız yaptığını gördün sen? özellikle şehir içinde. hem hangi yolcu takacak emniyet kemeri allah aşkına? sen taktın mı hiç arkada otururken eminyet kemeri herhangi bir arabada

abi nerde yaşıyorsun sen ya, ben istanbul da ne zaman binsem dolmuşa tansiyonum çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

hangi dolmuşun hız yaptığını gördün sen? özellikle şehir içinde. hem hangi yolcu takacak emniyet kemeri allah aşkına? sen taktın mı hiç arkada otururken eminyet kemeri herhangi bir arabada

sanırım geçen sene, pendik'te aşırı hız yapan bi dolmuş çiçekçiye girmiş ve 1 kişi ölmüştü. Sen heralde dakikasına yetişmeye çalışan minibüsçünün minibüsüne binmedin hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Dolmuşla minibüs farklı şeyler, Ankara'da jargon değişiktir belki. Dolmuş dediğin dolunca direk gider, ayakta yolcu almaz, henüz adam gibi gidenini de görmedim. Minibüsler ise oturma yerleri dolunca kalkar ama sonra oturanların iki katına kadar ayakta yolcu alır, onun için 30-40'ı pek geçmezler hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...