Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Şubat Cumartesi Lan Party

Phae

Öne çıkan mesajlar

45 kişiye yaklaştık sanırım bir ara; hem o açıdan hem de gelen insanlar açısından başarılıydı.

cod4'ün 32 kişi limiti başta biraz sıkıntı oldu; bf2'de açtığımız harita daha güzel olsaydı çok daha fazla eğlenecektik onda ama sağlık olsun.

hon ve dota'ya pek kayılmadı, tf2 bu sefer neredeyse sorunsuz çalıştı falan; kısacası bir önceki lan party'e göre çok daha başarılıydık.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Jedi Academy'de force kullanan Boba Fingo, Darth Nileppezdel, Götten Bacak Yoda ve türevleri arkadaşlar taramızca ibiş ilan edilmiştir.

Serhat gerekli işlemleri yapacaktır.

Ben nerde güçü kullandım keltoş

Erken kaçtım sori, ama baya eğlenceliydi. Şimdi işteyim birazdan çıkıcam, umarım bi dahaki lan partinin ertesi günü rahat rahat uyurum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

eajhauewhauheuhauhuheauhau...

hah uyanınca biseyler yazması daha rahat oluyomus.. oncelikle efe ve diger her emegi gecene sevgiler.. efe yine her lan parti oldugu gibi anlattıgı olaylarla gebertti beni gulmekten.. JEDİ AKADEMI bu lan partinin acık ara en iyi oyunu oldu.. push pull push pull surekli herkes gotu duvara vermis oyle geziyodu inanilmaz keyifliydi.. hele xunn u 4 kisi pushladıgımız bir an vardi oldum orda cırpındı cırpındı zaaa die bi daa ittik mi cektik mi artık hatırlamıyorum ama cok iyiydi :p.. CoD u surekli bırkaıp tekrar basladık.. CoD'da bıcak die bisey bulduk daha once hic gormemistim boyle bi meydan muhaberebesi ve inanılmaz keyifliydi.. Bıcak dedigimizde air strike cagıran wardı OHA BEA.. flatoutta cok zevk almadım ilgim orda degildi.. WoW oynadık ama oynamasak da olabilirdi.. single play oyunlar izledim eglenceli eglenceli sdf.. arada oyunu moyunu salıp gayet sandalyeyi ortaya cekip geyik attık sdf.. Kısaca lan partiydi..

Bir ara ben cok bagırdım ve kızdım o lightning kullanan insanlara yanda bi arkadas abi ben miyim acaba die kontrol ettim got korkusundan diyodu sdf korkuttuysam ozur dilemem.. SADECE PUSH PULL. speed hax ve injectionla oynayanları kınadım.. bir daa olursa yararım.. asd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...