Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

Penthesilea said:

abi adamin su ana kadar gosterdiklerini iphone'da da yapabiliyorsunuz zaten
bomba gelir umarim yoksa facepalm

BU ARADA HALA FLASH YOK ABI SDFSDFDS

adobenin yetolugu hala o sanirim.

Apple yüzünden flash eksikliği. Flash'a izin verseler, bir daha kimse apple'dan application almaz.

Flashla yapılanlar apple için yapılan applicationlardan kat kat daha fazla ve basarılı
Sosyal ağlarda paylaş

Apple multitask olayi hakkinda sole dusunuyo sanirim:
Simdi ben buna da multitask getirmezsem ayni anda iki uygulama calistirmak isteyen, iphone yanina bi de tablet alir, ayri ayri acar oyle kullanir. Hala multitouch ve appstore-crowdsourcing in ekmegini yemege devam ediyolar. "Apple will revolutionize keyboard input" diyodu heryerde. (Gerci bunu soleyen apple degil haber siteleri ama) Iphone da yazilim olarak ne varsa, pixelleri katlayip koymuslar.
Bayadir tablet-netbook gibi tasinabilir bilgisayara yakin bisey almayi dusunuyodum. Cep telefonu isletim sistemiyle gelen tableti naapayim.
Hakkaten pili 10 saat kitap okumaya yada 3 saat videoya gidiyosa dusunebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Apple'ın developer agreement bilmemne sözleşmesine aykırı bi durum. "kendi içinde yazılım geliştirme ortamı olan, api'lere izin verilmez" diye bi madde var orda

"roket adam" said:

Ayrıca flash desteği arkasında yatan olay da appstore'un yattara olmaması yani, flash gelirse çok zarara uğrar apple, e adamlar izin vermiyor dolayısıyla: http://www.wired.com/gadgetlab/2008/11/adobe-flash-on/
Sosyal ağlarda paylaş

artık microsoft ve ya nokia yüzleri güldürmeli bir an önce.

peki symbian daki gibi unsigned vs diye programları rahatlıkla bulabiliyor muyuz iphone'a ?nasıl olsa aynı kafa ipad le ikisi o yüzden soruorm.

bi daa edit :

bu ne layn! :)

http://www.youtube.com/watch?v=eIPjJElVx0U&feature=popular
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

yeniliklere açık olmayan sizlere, şunu armağan ediyorum.
şüphesiz ki bu videoda ms-fan'ı milyonlar için ibret ve keramet vardır:

video

http://www.youtube.com/watch?v=C5oGaZIKYvo

iphone gayet kötü bir telefon, daha doğrusu kullandığı mevcut işletim sistemi çok yeto şey gibi düşün, yatalak olduğunu düşünen birine önce yatağı satıp sonrasında "sen yürüyeibliyor4sun" ondan sorna da "sen koşaibliyordsun" demek gibi bir şey.. hani adam yatağı almadan önce de koşa,ibliyordu amabirisi onun koşmayı bırak ayağa kalkamayacağına inandırmışdı

donanımsal olarak çok iyi ama malesef ticqari kaygıolardan ötürü eve kapatılmış bir ev hanımı
Sosyal ağlarda paylaş

Aldarion said:

Cuce said:

AHAHAH!

abi ayrıca, arka tarafı bombeli olduğu için masaya koyup tek elle kullanamıycaksınız, hep iki elle tutmak zorundasınız ahahahah

çıkar ona bi aparat çerçeve gibi masada durmasını sağlayacak...

e bastan kavisli olmasın.

59.99 ipad holder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...