Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'den ipad alacak param olsa gider amerikadan macbook pro getirtirim mesela. Tam bilmediğimden iddialı konuşmak istemiyorum da iphone xxl without phone diye tabir edebileceğimiz bu aletin işlem gücü 2000tl verdiğin herhangi bir laptoptan gayet azdır diye düşünüyorum, kapasitesi de keza onlar için çıkan oyunlar ve programlar ile normal pc ve macler için çıkan programları düşününce.

Kaldı ki sırf flash olmaması bile zayıf netbookları öne çıkartır bence. Niyesi böyle işte
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne hala 2000 tl falan diyosun okumuyor musun yazdıklarımı? migrosta satılan fiyatları unut, o fiyata ipad alanın ta beynini ben.. ona lafım yok. fakat apple'ın sitesindeki 400 dolarlık meblağ için ipad uygun geliyor bana. ayrıca bildiğim kadarıyla flash desteği apple'ın hiçbir ürününde yok. çalıştığım şirkette mac kullanılıyor en hakikilerinden. orada da flash uygulamaları açılmıyor diye hatırlıyorum. bugün gittiğimde bakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

500 dolarla 829 dolar arasında değişiyo ipad, 770 - 1279 liraya direk çevriliyor, ama amerikalı bi insanın ortalama bizim 3.8 katımızda satın alma gücüne sahip olduğundan dolayı, bu fiyatlar amerikada birisinin ipad'a 1900 dolar ile 3154 dolar arasında bir para vermesine benziyor. ipad türkiye ekonomisine göre çıksaydı, fiyatı 202 ile 336 lira arasında olması gerekirdi. Bu nedenden dolayı migrosa kafam girsin, siz de gidip ipad almayın.

(hesaplar yanlışsa düzeltin doğrusunu öğretin ben böle biliyom)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sonucta baska bir alet yani ne bilim flash yok diyorsunuz ama gayet guzel oyunlaru manyak utulity programlari youtubeu radyolari dailymotionu vimeosu (html5 destekliyor) yani nesi eksik ki? Amerikan fiyati gercekten makul bence. Cok optimize bi alet mesela netbooka bin kere tercih edilir abi her sey kagit ustundeki sayilar degil diyorlar ya it just feels right diye hakketen iyle bir his veriyor mac kullanan bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

yani iste flash yok belki ama tamami dokunmatik buyukce ama tasinamayacak kadarda olmayan bir alet. bence hos bisey. denildigi gibi amerika fiyatiyla gayet makul. amerikada yasiyor olsaydim, standartlarim da oraya uygun olsaydi heralde o espri amacli yapilan "telli defter seklinde 5 ipad olayini yapardim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

Abi sonucta baska bir alet yani ne bilim flash yok diyorsunuz ama gayet guzel oyunlaru manyak utulity programlari youtubeu radyolari dailymotionu vimeosu (html5 destekliyor) yani nesi eksik ki? Amerikan fiyati gercekten makul bence. Cok optimize bi alet mesela netbooka bin kere tercih edilir abi her sey kagit ustundeki sayilar degil diyorlar ya it just feels right diye hakketen iyle bir his veriyor mac kullanan bilir.

USB'si olmayan aletin fonksiyonelliğini savunmayın valla ya. Netbook'la, hatta iPhone harici bazı smartphone'larla bile yapılabilecek bazı işleri yapamadıktan sonra ne yapayım iPad'i.

Türkiye'den alan barzonun önde gidenidir zaten, allah akıl fikir versin. Çok parası olan oyuncak diye Amerika fiyatından alabilir tabii yine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...