Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

@bone, laf sokucam diye heyecanlanip cevap ver tusuna basmasaydin da o sayfaya en azindan bir goz gezdirseydin be yahu

Mum_Chamber said:

yav said:

bu anlattığın işleri netbookla yapamıyor musun yahu?
edit: macbookla yapıyomuşsun pardon sdf
500$'lık netbookla yapılmaz mı yani öyle diyim

tabi yapilir, niye yapilmasin.

ama anamin eeepc'si var, abimin acer bilmemne netbook'u var. bunlarin biri low-cost digeri premium netbook kategorisinde. ikisi de dunyanin en kullanissiz aletleri. sadece dizaynlari nedeniyle kaldirip 1-2 karis uzakta tutamadigin, dizinin ustunde tutman gereken aletler. ama ekranlar cook ufak, cozunurlukleri ise hic o tarz cihazlara uymayan aletler. isletim sistemleri ve uzerindeki programlar da ozel olmadiklari icin, disardan herseyi yapabilir gibi gorunen aletler insanin omrunu kisaltiyorlar.

bu cihaz bir ciksin, gider test ederim apple store'da hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide abi bende ayni eee pc leri kullandim
ole 1 2 karis otede tutmaya felan gerek yok
gayet cikartip catir cutur kullanilan aletler

ayrica niye laf sokmaya kasiyim ki sana ole bi cbam yok
sadece sen yazmissin
hatta kendi mesajina link vermisin bende cevp verdim
oturup butun sayfayi okumadim

ayrica muzik caliyosa arka fonda cidden cok buyuk ilerlemeymis
yane windows 3.1 den ileri bi teknoloji inanilmaz
Sosyal ağlarda paylaş

http://spectrum.ieee.org/tech-talk/computing/hardware/the-ipad-is-not-a-kindle-killer-blame-the-display

bu arada su linkede bi bakasaniz (link ieee yane elektrik ve elektronik muhendisleri birligi)
guzel bi noktaya deginmis
ekranlar lcd oldugundan gunes isiginda kullanmak mumkun deil(laptopla disarda calismayi deneyennerin laneti)
ama netbookun aksine bide bu tepsiyi klavye kullanicaksaniz yere paralel kullanmaniz laizm ki butun gunes isigini net bicimde alicak demek

yane kindle olarakta basarili deil
Sosyal ağlarda paylaş

valla tabletlerin yaygınlaşmasına sebep olacaktır sadece.. tüm ufak notebook ekranları dönebilir hale gelicektir nihayet. gerisi bana göre feci gereksiz, saçma ve komik..

12,1'lere -ki tam a4 ebadındalar- güzel dönebilir dokunmatik ekranlar gelicek mi bu üründen sonra? garanti gelicek! e o zaman süp-per bi adımdır.. aferindir..

ama bedavaya versen satarım da nakite çeviririm orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada fanboi felan diyenner icin param olsa alicagim ilk telefon i-phone
ama hayatta mac bilgisayar kullannmam mesela
basarili urun cikarttigi surece fanboi felan deilim hic bi olayin
ben kendim 17 inc 4 kiloya yakin bi toshiba laptop tasiyorum her gun sirtimda huzursuz deilim yane
ole netbookf elan kullanmam da yok
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

Ben de yazdım o olayı, biraz uğraştırıcak gerçekten açık alanda kullanılması. Bi de tablet yani kaçışın da yok yatacak o ilk koyduğun yere, solar panel tadına varacak

bide ben seyi merak ediyorum abi
mesela bi mail yazican
nasil yazcan bu aletle dizine mi koycan laptop gibi
o zaman kambur olmucan mi ustune egilirken?
yada masada otururken felan
arkasinda bi ayagi felan war mi
o zamnada carpal tunnel olursun
yane L biciminde olmayan aletler zor bisi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART o geyik iphone'da da var ama boyutları yüzünden kurtarıyor avcunun içinde kalıyor, ama arkası çıkıntısız yumuşak hatlı ön tarafı tamamen cam bişeyi çift el yazarak kullanmayı unutmak lazım, bir el sürekli aleti tutacak, ben gerçekten bekliyorum "ibrokemyipad.com" hatta gidip alalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

BonePART o geyik iphone'da da var ama boyutları yüzünden kurtarıyor avcunun içinde kalıyor, ama arkası çıkıntısız yumuşak hatlı ön tarafı tamamen cam bişeyi çift elde kullanmayı unutmak lazım, ben gerçekten bekliyorum "ibrokemyipad.com" hatta gidip alalım.

abi biliyorum i phoneda oldugunuda o ufak bisi iki elle ble cep telefonuna mesaj yazar gibi yaziyosun iste bas parmaginnada bu nasi olcak diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

ayrica multitasking yok deniyor diye herkes "neeee muzik dilenmiyor mu" diyor. iphone'da muzik her zaman fonda calabiliyor ipad'de de farkli olacagini sanmiyorum. hani laf soylediginiz urunlerin ozelliklerini once bir arastirin pls
-_-
sadece ipod applicationinda muzik dinleyebiliyorsun, pandora last.fm zart zurt gibi internet radyolarini dinleyemiyorsun mesela fonda.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

http://spectrum.ieee.org/tech-talk/computing/hardware/the-ipad-is-not-a-kindle-killer-blame-the-display

bu arada su linkede bi bakasaniz (link ieee yane elektrik ve elektronik muhendisleri birligi)
guzel bi noktaya deginmis
ekranlar lcd oldugundan gunes isiginda kullanmak mumkun deil(laptopla disarda calismayi deneyennerin laneti)
ama netbookun aksine bide bu tepsiyi klavye kullanicaksaniz yere paralel kullanmaniz laizm ki butun gunes isigini net bicimde alicak demek

yane kindle olarakta basarili deil

yere koyarak da kullanımıyo alet ama, fındık popo var alette
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...