Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BÜYÜCÜ MÜYDÜ?

AmandaKissnhug

Öne çıkan mesajlar

yolda gidiyordum eve varmak üzereydim. elinde bir kavanozla yolda gördüğüm yaşlı adam beni yoldan çevirdi. dış görüntüsünün pek iç açıcı olduğunu söyleyemeceğim. kavanozu açmaya gücü yetmemiş benden rica etti. elindeki kavanoz pisti kapağında toprak vardı. içinde ne var bunun dedim su dedi.
kavanozu bana uzattığı an ihtimaller sıralandı.
1 kavanozdaki suyu içecekti
2 kavanozdaki su temiz görünmüyordu hastalanabilirdim su bile olmayabilirdi
3 elinde bir kavanoz suyla gün ortasında bir yaşlı adam ne yapabilirdi? büyü filan?

ne yapacaksın bunu dedim yere dökeceğim dedi. ihtimaller tekrar
1 suyu içeceğini söylemeye utanıyordu
2 büyü yapacaktı

büyü kulağa saçma geliyor ama içinde bulunduğum durumda pek mantıklı değil. elinde pis bi kavanozla yol ortasında yaşlı bir adam yere su döküyor.neyse açtım kavanozu verdim adama yere döktü suyu sonra yürüdüm gittim eve dört kez sabunladım ellerimi ama kafama takıldı neden açtım ki o kavanozu eğer adamın su almaya parası yoktu da içmek için açtırmak istiyor idi ise neden amca içeceksen ben sana su alayım bunu içme demedim? ya da böyle saçma bir isteği irdelemeyi neden yarıda bıraktım? şüphesiz adamı rencide etmekten çekindim ama konuşmak ayıpmı? yani ikinci kez düşününce şöyle derdim içeceksen su alayım içmeyeceksen bunu ben açmam. mantıklı olan bu.fakat gün içerisinde neredeyse hiç böyle olmuyor. kendimden emin olamamak mı diyeyim nasıl adlandırabilirim gidip doktora danışayım mı pis kavanoz açtırdılar bana diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...