Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce Yakışıklı Mıyım?

roket adam

Öne çıkan mesajlar

yani ne bileyim en demoktatik avrupa ülkeleri bile çocuk haklarını korumak için yasalar yapmış evet, çocuguna kötü davranan ebeveyni hapse atıp çocugu koruma programlarına alıyor, ama o çocuğun o programlarda da sağlıklı yetişmesi sağlanamaz. Anne babaya ihtiyacı vardır, o bile çözüm olamamıştır. sağlıksız ebeveynlerin hiç çocuk yapmamaları daha mantıklıdır diyorum sadece çocugun psikolojik gelişimi ve toplumun yararı için, yapmayın etmeyin yani hitlerci yaptınız beni hemen
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

fede said:

bence bunun adı faşizm sdkfljsfkl

faşizm elitizm ne dersen de bilemem de, çocugun derdi neden kızlar benden hoşlanmıyo, bu kadar BOŞ bir nesil yetiştiriyoruz.

13 yaşındaki birinin düşüncelerini bu şekilde sorgularsan boş şeyler elde etmen son derece normal. nasıl düşünmesini bekliyorsun ki bu yaştaki birinden? 13 yaşındayken senin derdin neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

fede said:

kim karar verecek ona

sosyologlar, genetik bilimcileri, hukukçular, ahlak bilimciler, doktorlar, psikolog ve pedagoglardan oluşan bir teknokratlar grubu ebeveyn olmak için belirli kriterler belirleyebilir, sonrasında devlet de bu kriterlere göre test yapar çiftleri vs.

ein volk ein reich ein führer!
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Queen'e katılmadan edemiyorum.

Ebeveynleri bu tarz testleri yapıp onay vermedikten sonra üremelerine izin verilmemeli.

Ben tipine göre, gözünün rengine vs. göre izin verilsin demedim ki, ruh sağlığı yerinde mi, psikolojik ya da ana-babadan çocuga geçebilecek bi rahatsızlığı var mı, sorumluluk sahibi mi bunlara bakılmalı diyorum.

kaldı ki evlat edinmek istersen sana aynı bu soruları soruyorlar, bi ton araştırma yapılıyor, maddi durumun falan, hatta evli olman gerekiyor. Bunu neden normal evli çiftlere de uygulamıyorlar onu sorguluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...