Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

incisozluk.org ve dava konusu

parvus

Öne çıkan mesajlar

olm tamam da, allah'ı korumak size mi kaldı yani?

şahsen düşünce ve ifade özgürlüğü dediğim olay, tamamen ben ve benim değer verdiğim birkaç insandan ibaret. onun dışı beni ilgilendirmiyor. her ne kadar atatürk ilkelerini benimsemiş, ne bileyim allaha inanmış hzmuhammed'i peygamber kabul etmiş, ne biliym sabri'yi dünyanın enkral orta açan adamı diye baş köşeye oturtmuş bi insan olsam da, oturup "hacı senin sabri ibneymiş öyle diyolar" diyen herkese cevap vermeye kasamam yani, umrumda da olmaz.

ama tabii farklı farklı düşünceler var, ben çok özgürlükçü olabilirim belki.
Sosyal ağlarda paylaş

@suleymansahin: Rahatsızlığını anlıyorum da orda teknik olarak Allah'a bir hakaret yok. Bir de internetten bunu görüp soğuduysan ekşi sözlük diye bi yer duymadın heralde. Ekşiye gir bakalım Allah, Atatürk, Kürtler, Türkler vs. gibi başlıklara ne yazmışlar.

Burda bahsedilen inci klonu bu arada, merak etmeyin onlar da adam olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız sana düştü mü korumak mantığını da anlamıyorum. İnsanlar kutsal saydıkları şeylere küfredilmesinden rahatsız olabilir, tepkisini de dile getirebilir. Hatta bunlar kanunla korunuyorsa hukuki yolları da deneyebilir. Kimseye dava açma dediğimiz yok yani sadece hele bi otur da soluklan yeğenim diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:
Ferrero said:

İnternetin tüm yaşlara ulaşabilir olması, en azından kendi dilimizde kaynak sunan sitelerin denetim ve düzeninin yapılmasını gerektiriyor, daha net, daha düzgün nesiller yetiştirmemiz için.

Tüm siteler 7/24 teletabi göstersin her yaşa hitap etsin. Mükemmel bir mantık.

Yazdığımı okuyunca bu anlamı çıkartıyorsan anlatmak için yazacak başka bir şeyim kalmamıştır.

Financial said:
Boş işlerle uğraşmayın wow fln oynayın daha iyi

Bundan sonra kilitlenmeliymiş konu zaten, hala tartışılması gereksiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:

Burada inci sözlüğü savunanları görmek çok acı bence.
Bu kadar troll değiliz biz arkadaşlar yapmayın, çok güzel devam etsin diyecek kadar boş insanlar değil buradakiler.
İnternetin tüm yaşlara ulaşabilir olması, en azından kendi dilimizde kaynak sunan sitelerin denetim ve düzeninin yapılmasını gerektiriyor, daha net, daha düzgün nesiller yetiştirmemiz için.
Burada bir konu açılsa herkes vatansever, atatürkçü, devletine milletine sahip çıkan insan moduna girer ama bu tür konularda bazen unutuluyor nasıl zarar verdiği.
10 yaşındaki çocukların o tip sitelerde takılarak yetişmesinin sonuçlarını hayal bile edemeyiz bence.

sdklfskldf
bu ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

parvus said:

geç bunları ya klavye delikanlısısınız ama sokakta biri höt dese götüne baka baka kaçan tayfadan bunlar komple. kusura bakmayın ama böyleyken böyle.

parvus trollemenin oltasına düşmüşsün

Ferrero said:

Ne var bunda ya ?

oo Ferrero sen farketmemişsin, çok şey var o dediklerinde, incinin küfürsüz versiyonu gibi bir durum, o yüzden bu topice attığın gibi ciddi mesajlar hoş karşılanmıyor artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

suleymansahin said:

Merhaba arkadaşlar, Msn'den bir arkadaşımın link atmasıyla konuyu okudum, benim de bu siteyle alakalı bir çok problemim oldu. Paylaşmak isterim.

Şimdi, şöyle ki; bu sitede yazan kişiler ergenliğini bitirememis, her kulvarda ezilmiş, kendini "çevreye kabul ettirme" niyetinde olan çocuklardır. Bu siteye girdim, ilk gözüme çarpan Allah (c.c) ile alakadar ağıza alınmayacak derecede küfürleri oldu. Üye oldum ve sitenin adminleriyle irtibata geçtim, aktarıyorum;

x:

Allah başlığında edilmiş küfürleri silmeyecek misiniz? Bu ne aşağılık bir şey. Çok rahatsız oldum.

admin:

Rahatsız olduysan kucağıma gel y...m.

x:

Seviyenizi belli ettiniz, sizi dava ediceğim.

admin:

lütfen et.

İşte bu arkdaşlar, bu kişiler utanmaz, arsız, namussuz kişilerdir. Hakaret, küfür dolu sitelerinde herkese küfürler edip dışarı çıkıp gülebiliyorlar. İnternetten soğudum. İnternetle akalaı bir işte çalışıyor olmasam bırakmayı düşünüyordum.

Saygılar,
Süleyman Şahin

9/10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...