Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fedaykin izinde

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

Hieeyytttttt bugün ve yarın özgürüm,

Sonunda cam bardakta çay içtim, gece tek başıma uyudum ve çatalla yemek yemeyi başardım. Ohhhhhh...... Son 21 gündür Konya'da Candarma olarak 100 kişiyle aynı koğuşta kaldıktan sonra dün yemin ettik ve akşam çıkmamıza izin verdiler. Ancak bugün öğlen 12'de gidip imza atmam gerektiğinden şehir dışına çıkamıyorum.

Forumun yaş ortalamasının düşük olduğunu bildiğimden nasılsa çoğunuz daha askere gitmediğinizden size bir tavsiye, gelmeyin. Valla bir yolunu bulun, yurt dışına filan çıkın ama gelmeyin.

Sabah iyi günlerde kalk 6, cezalı günlerde kalk 5. Bu arada gece 02-04 koğuş ve 04-06 silahlık nöbeti tuttuğum günlerde olmadı değil. Iki gun once bulaşık nöbeti bendeydi bütün birliğin sabah öğlen akşam bulaşıklarını yıkarkende ayrı bir eğlendim. Tabii ki aralarda saatlerce tören adımıyla yürümeyi saymıyorum. Allahdan bizde çatal ve bıçak yokda sadece kaşık, bardak, tepsi ve tencereleri yıkamam gerekti.

Kısaca iki günlüğünede olsa özgürüm.......
Sosyal ağlarda paylaş

senin geçmiş faaliyetlerini takip etmişler belli ki.. ;)

kolay gelsin diyelim, hayırlı teskereler..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu an içimde ne kadar militer düşünce varsa hepsi kayboldu yerine anti-militarist bir adam geldi. Saatlerce güneşin altında tören adımıyla yürüyünce millet artık dışından bütün ülkeye küfretmeye başlamıştı :-) Bu arada burada "amına koyim" lafı nokta yerine kullanılıyor. İlk geldiğinde hiç küfretmeyen adamlar şu an ana avrat düz gidiyor. Bir sürü yeni küfür öğrendim, baya bir kısmıda rütbeliler tarafından öğretildi :-)

Bu arada bu konyada yapacak hiç bir şey yok yav... Yemek yedim, tepede çay içtim sağı solu gezdim dönüp dolaşıp yine internet kafeye geldim.

Ah istanbul ahhhh... Şimdi Galata Köprüsünde oturup biramı yudumlamak vardı anasını satiyim.... Benim içinde bir bardak için...
Sosyal ağlarda paylaş

11 March 2003 15:04
"...O ülkenin insanının şartlar ne olursa olsun "Ya İstiklal Ya Ölüm" diyip diyemediği hatta bunu gerçektende söyleyemek isteyip istemediğidir..."

iki ayda çok mesafe kaydetmişsin anlaşılan.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok baba bunun o sözlerle hiç bir alakası yok. Örnek biz içerdeylen galiba amerika bir tatbikat yapmış ve 48 saat içinde bir ülkeyi işgal etmeye çalışıp başaramamış. 48 saat Türk ordusunun tam kadro organize olabildiği zaman dilimi olduğundan Türkiyeye karşı olduğu bizim bölükte konuşuluyordu. Öyle bir durumda birlikteki hemen herkez elimizde kaleşler ölene kadar bölgemizi savunurduk o ayrı. Ama şu anki salakça boşa harcadığımız zamana yanmamakda mümkün değil. Gerçek anlamda hiç bir şey üretmiyoruz sadece vakit geçiriyoruz ve işkence çekiyoruz. Daha önce ben çalışıp vergi veriyordum, şimdi ise sizlerin verdiği vergilerle yiyip içip sıçıyorum. Kısaca esas şimdi ülkeye zarar veriyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

keleşlerle her biriniz 15 sn kaybettirirdiniz, antrenmanlı olunca 30 sn. patates soyarak vatana katkı öyle olur.. :)

profesyonel askerlik konusunu da tartışırız sen sağ sağlim dön hele, itiraz da edemezsin.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleşlerde amma ses çıkarıyortmuş ha. Bu arada garibim bitli piyadeler G3 kullanıyor bizim gibi kaleşe terfi edememişler. Kaleş çok etkili bir silah. menzili G3 ile hemen hemen aynı buna rağmen hem daha hafif hemde tutukluk hemen hiç yapmıyor. G3 ise toz tutsa tutukluk yapan salak bir silah.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha şafak saymiyorum ama 7 ay filan kaldi. G3 vurdunmu öldürüyor ama yarali asker ölüden daha masraflıdır. Ölüyle uğraşmazsın ama yaralıyla bir ton uğraşman gerekir. Ayrıca kaleşle vurulanda güle oynaya savaşmaya devam edemez sen merak etme :-P[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

WARNİNG!
FEDAYKİN DETECTED!

ehuaheu Abi aramızda 3 kilometreden az mesafe vardır kesin
Ya konyada yapacak nasıl bişi yok???
Gel hiç bişi olmassa sohbet edelim yarın :)
Gerçi her ne kadar yarın 2-4 arası Antrenman vs vs.. yapacak olsamda...

şu boş olduğun günlerde buluşalım... Konyayı gezdiriyim sabahtan akşama :D

Ps: Cep no yu özel mesajdan attım..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

abi unutmadan;

Özel Mesajına bakmayı unutma :p

pm de yazdım ama genede Söyliyim:

Stadyumun Karşısındaki SAFİR Net Kafe deyim.Yarın(pazar) Akşamı orada olurum.Mumi Nerde diye Eşref ismindeki Abimize sorarsan söyler yerimi :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...