Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün gün oturmak

Financial

Öne çıkan mesajlar

kıl donmesi ameliyatı oldum salı gunu. butun gun yatakta yatıorm. bacaklarım ağrıdı yatmaktan. ayrıca yaranın ustune yattığım için çılgın acılar çekiorm bazen. 4 gunde 4 sezon scrubs, 5 film, 12312312 bolum farklı farklı dizi bolumleri izledim. pazartesiden beri banyo yapamıorm, doşşak gibi kokuyorum artık. yemeklerimi ayakta yiyorum. yaaa kotunun dahada kotusu var di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

kıl donmesi ameliyatı oldum salı gunu. butun gun yatakta yatıorm. bacaklarım ağrıdı yatmaktan. ayrıca yaranın ustune yattığım için çılgın acılar çekiorm bazen. 4 gunde 4 sezon scrubs, 5 film, 12312312 bolum farklı farklı dizi bolumleri izledim. pazartesiden beri banyo yapamıorm, doşşak gibi kokuyorum artık. yemeklerimi ayakta yiyorum. yaaa kotunun dahada kotusu var di mi?

geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi ben bi kere kıl dönmesi oldum çocukken ondada kendim çektim çıkardım parmaam kadar uzunlukta kıl çıkmıştı popomdan sonra 1 günde iyileşmişti . Pehhh ne günlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

vay be . varya şu hayata ne amaçla geldik hala çözemedim . topu topu şurda 50 60 sene yaşıyoruz onunda heralde tümü ıvır zıvır hastalıklardı yok ölümden dönmelerdi kıl payı kurtulmalardıyla geçiyo . Bunun için mi yaratıldık bre tanrı diyorum yukarı bakıyorum ama cevap gelmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bütün gün öyle geçti ama yarım saat sonra dışarı çıkıyorum, 6 saat falan ayakta geçecek sanırım. Sonrası da yatakta geçer. Sabah 4'te kalktığımı düşünürsek, yaklaşık 1 saatimi de ayakta geçirdiysem toplamda; 8 saat oturmak, 7 saat ayakta durmak. Gayet dengeli..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...