Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arcane mage

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

uzun süredir frost oynadığım için şu an AV'de falan çıldırıyorum. elim kolum bağlı gibi geliyor çat çut kesiyorlar valla.

pve'de de çok az fark etti dps. hoş daha benim de rotasyona - ne kadar basit olsa da- tam alışamamdan olabilir. frost rotasyonu biraz daha emek ve dikkat istiyordu ama daha eğlenceliydi sanki :p neyse biraz takılayım arcane, olmazsa respec frost.

nasıl ya? frostbolt spamle, cd doldukça (36 saniye?) deep freeze at, procladıkça fireball at.

emek? dikkat? hadi canım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Deacon said:

uzun süredir frost oynadığım için şu an AV'de falan çıldırıyorum. elim kolum bağlı gibi geliyor çat çut kesiyorlar valla.

pve'de de çok az fark etti dps. hoş daha benim de rotasyona - ne kadar basit olsa da- tam alışamamdan olabilir. frost rotasyonu biraz daha emek ve dikkat istiyordu ama daha eğlenceliydi sanki :p neyse biraz takılayım arcane, olmazsa respec frost.

nasıl ya? frostbolt spamle, cd doldukça (36 saniye?) deep freeze at, procladıkça fireball at.

Frost'un pvpsinden bahsetmiyorsundur umarım? Hani 2 seneye yaklaşıyor oyunu bırakalı ama frost mage pvp hiç öyle birşey değil. Mage'in pvpsi gerçekten öyle basit birşey değil eğer adam gibi pvp yapıcaksan. Hatta roguedan sonra en zahmetli class diyebilirim pvp için.

Not: Wow zilyon tane patch çıkarttığından, WotLK geldiğinden tabiki bunlar değişmiş olabilir. Ama o kadar değişeceğinide sanmıyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Beyt said:

Aket-Atum said:

Deacon said:

Frost'un pvpsinden bahsetmiyorsundur umarım? Hani 2 seneye yaklaşıyor oyunu bırakalı ama frost mage pvp hiç öyle birşey değil. Mage'in pvpsi gerçekten öyle basit birşey değil eğer adam gibi pvp yapıcaksan. Hatta roguedan sonra en zahmetli class diyebilirim pvp için.

Not: Wow zilyon tane patch çıkarttığından, WotLK geldiğinden tabiki bunlar değişmiş olabilir. Ama o kadar değişeceğinide sanmıyorum sdf

farkındaysan benim quoteladığım adam pve için konuştuğunu zaten belirtmiş :D

aman piramit olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

en az 4 parça triumphla set alman lazım^^
Yine 1 ring 1 de trinket alırsan.
Aynı zaman zarfında biriken frostlarınla da bir item aldığında 5k gearscore'a yakın bişey olur zaten.
Triumph farmına da laf atma istersen ortalama bir random dungeon 5 tane veriyor tanesi 20 dakikada bitse en pahalı itemi 15*20=300dakika=5 saat gibi bir sürede hadi boşluklarla 7-8 saat olsun alabiliyorsun yani.
O kadar basit ki gear toplamak şuan.
Ayrıca ToC25 normale gayet rahat girebilirsin 4-4.5k gearscorela.

Bide PoS-FoS-HoR hc'lerinde 232 lvl item düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yani ben şu ilvl232 seti mi toplayayım şimdi? en az 4 parça dediğin o galiba?

farm olayına da bir şey demiyorum. tbc ve vanilla döneminde oynayıp soraları bırakmış bir insan olarak hakkaten farkındayım gear toplamanın kolay olduğunu. ben epic göremiyordum raide vaktim olmadığından. wotlk'da lvl 80 olduğum gün 5 tane ilvl219 topladım ki benim için şaşırtıcıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

evet triumphlarla alınan set
eğer seni alıp boostlicak arkadaşların yoksa mecbur bu yoldan gidiceksin.
Eğer hala mavi yeşiller falan varsa da şu son 3 dungeonı normal şekilde yap 219 dropluyor ve normal olduğu için farmlayabiliyorsun. 3 hc'i de tamamlarsan zaten 1-2 parça 232 de öyle düşer baya toparlarsın yani.
Bide Gold'un varsa craft item veya icc drop BoE itemleri alabilirsin hızlıca gearlanmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

"Golden Virginia" said:

tbcde de sonrada kolaylaştı epic almak ama vanilla da hakkaten zordube. ilk epicim giantstalker bracerdı fasdasd

hatta boe itemdi o , yeni bi community e girmiştim 15-20dakika düşünmüşlerdi verip vermemek için. tek ihtiyacı olan da bendim tey tey

ahah ben de ilk epici arathi'de görmüştüm. o temple gibi bir yer vardı trollerin olduğu, orda düşmüştü. mail'di, shaman almıştı galiba çok kıskanmıştım :p
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

şimdi cidden yardıma ihtiyacım var. raidlerin hepsinde 5k gs falan istiyorlar. ben bu 5k gs'yi raide girmeden nasıl yapabilirim? ilvl245 seti almak istesem trophy istiyor, ilvl232 set alayım desem sıfırdan triumph kasmam gerekecek. off off.

Yeni sezon gelsin, pvp yaparsın biraz. Ben relentless itemlarla falan giriyorum raidlere, yoksa ohoo gffds zor 5k GS.
Sosyal ağlarda paylaş

abi etmeyin eylemeyin, kastırmadan 4.950 gs yaptım yav, çok da zor değil gear toplamak falan.

Triumphlarla 4piece set alın, emblem or triumph vendordan da yüzük, shoulder ve trinketi alın. Heroism vendordan da öteki trinketi alırsınız, frost birikince de belt ya da cloak, kafanıza göre. geri kalanlar için de hc instance farm.

öyle 7/24 wow oynayan biri değilim, casual oynuyorum desem yeridir. O halde bile hem tank hem dps gear olarak 2 tane set düzdüm sadece emblemlerle, oluyo yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle katılıyorum. Biraz sabır ile çok güzel gear toparlayabilirsiniz. Eskiden T4 Helm düşüreceğiz diye Prince kesmek zorundaydık. Şimdi hiç ama hiç raide girmeden T9 komple set bile alınabiliyor, T10'un da birkaç parçasını alabilirsiniz random heroiclerden gelen frostlar ile. Sadece birkaç gün sürekli heroic kasacaksınız. Hele basit heroicler ile başlayabileceğiniz tank veya healer karakteriniz var ise çatır çatır heroic yapabilirsiniz. Benim bir tank bir healer alt karakterim var, dps main ile 20 dakika random sırası beklerken tank alt ile 5 saniye, healer alt ile 1 dakika civarında bekliyorum ortalama. Birazcık sabır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...