Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

ya niye tartışıyosunuz ne kadar saçma

arkadaşım o senin hayvanlığın. vahşi doğadaki canlılar gibi kıza target alırsan kız da feint atar, ya da agroyu sıfırlıycak şeyler yapar. senin amerikada ve avrupada karşılaştığın kızlar rahatsız olmuyolar çünkü oralarda tecavüz eden veya elle taciz eden kırolar pek yok.

senin bir iki level atlamış halin elle taciz ediyo işte, o lafları yiye yiye biyerde durur suçu kendinde ararsın inş.
Sosyal ağlarda paylaş

gayipten_gelen_ses said:

abi benim bi arkadaşa kızlar iki kere tecavüz etti . Trendeydik bu uyukluyordu (bende yarı uyur gibiydim) Bu geniş belli pantalon giyiyodu biraz düşmüştü belinden.Turist bi kızın biri gelip buna blowjob yapmaya başladı , çocuk uyanıncada gülümseyip gitti. (Ben uyuyormuş gibi yapıyorum bu sırada sdf)
Bu arkada kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

gayipten_gelen_ses said:

Bella said:

@gayip,

yarım okuyup çeyrek anlıyosun.
yukarda yazmışım sorunun cevabını.
arkadaşım bunun şu an yazdıklarınla alakası yok genel izlenimim

genel izlenim de nedense yavşanılıp falan sonra terslenilince atarlanmak oluyor ya ona bayılıyorum.

herkes laubalilikten hoşlanmaz,anladın?
Sosyal ağlarda paylaş

ne bu bicim topic lan.

gencken erkekler extra large bir kisilige sahip olmanin hatun kisiler tarafindan cok istenildigini falan zannederler, netekim insan buyuyunce aslinda etiketin ne kadar onemli oldugunu anliyor. Hatun kisiler, senin altinda tshirt-sort olsa da beyaz ata binmissin gibi hareket etmeni ister.

bu topicteki erkekler ilerde bir de evlenicek di mi, vah vah.. Cok aci bir torpulenme ( ya da egelenme ) donemi gecireceksiniz.

Bizim kulturumuz boyle, turk hatunlari biraz cekingen, erkekler alayina isyan ( ve evet cogu da hayvan! )

Birbirinizi kabul etmeden bir adim ilerleyemezsiniz. Sonra su andaki hukumet gibi birbirinizi yersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

Modern olmak: sokakta gelen seks teklifine gülümseyerek hayır diyebilmektir.

Bence kafanızın en derin yerine boardmarkerla yazın bunu.

Nerden çıktı zaten bu sokakta millete seks teklif etmek ben anlamadım ki? Bu kadar mı abazasınız ya? Hiç mi bulamıyorsunuz da sokakta güzel kız görünce anında aklınıza seks yapmak geliyor? Nedir bu "kadınlarla erkekler seks yapmak için dünyaya geldiler!!" düşüncesi? Hayır bir de işin komiği demin kadınların evlenmeden sevişmediğini tartışırken birden bire buraya geldik. Diretmenin ne anlamı var? Sorsan da olmayacak yani öyle birşey 99% ihtimalle. Türkiye'de en azından.

Ayrıca benim de başıma geldi bu olay. Ama her zaman sizin düşündüğünüz gibi sadece seks teklifi olmuyor. Gecenin 3ünde sokağın ortasında sizden ve sarhoş ve mümkünatla bol uyuşturucu kullanmış heriften başka kimse olmadığı zaman, ve adam gerçekten de kaba bir dille "bu akşam fgişmek istiyorum, nereye gidiyorsun?" dediği zaman gülümseyerek hayır diyemiyorsunuz. Şimdi bu çok uzun başka bir tartışma konusu ama, kadınların çoğu sokakta tek başlarınayken, hele bir de geceyse çok büyük korkularla yürüyorlar. "Bir adam gelip laf etse neyse de, tutup çekip götürse hiçbir şey yapamam ben" düşüncesi çoğu kadında mevcut. Ve böyle bir soru durumunda adam peşine mi takılır, ellemeye mi çalışır, ne yapar? Bırak ya demeyin, alın size kendine fazlasıyla güvenen kadının ağzından düşünceleri yani.

Bu adam böyle iğrenç hareketler yapmadan önce gayet nazik bir şekilde sigara istemişti benden oysa ki? Nerden bileceksini de var bu işin ucunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

gayipten_gelen_ses said:

Bella said:

@gayip,

yarım okuyup çeyrek anlıyosun.
yukarda yazmışım sorunun cevabını.
arkadaşım bunun şu an yazdıklarınla alakası yok genel izlenimim

genel izlenim de nedense yavşanılıp falan sonra terslenilince atarlanmak oluyor ya ona bayılıyorum.

herkes laubalilikten hoşlanmaz,anladın?
Laubalilik görecelidir bunun görecesinin duygusal etkenleri vardır.Aşırı hassasın derken bundan bahsediyordum.Atarlanma falan yok yavşamak falan diye de şahsıma diyorsan çok çirkin oldu
Sosyal ağlarda paylaş

fütursuz musunuz ulan sokakta gördügünüze ciftlesme teklif ediyorsunuz?
avrupada bi gavur yapsa bile bi ayiptir bu.
modernizmi kafanizda nasil canlandiriyorsunuz, onu düsünmek lazim önce bi.
bence hepsinden önce insan olun, gidin elinizle sevisin seviscek kadin bulamiyosaniz. sokakta aranmaz. buyur taksimdeki travestilere teklif et o zaman.
bu kafadaysaniz cidden: su vidyo yalnizca size müstehaktir.

biyir

Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

ya niye tartışıyosunuz ne kadar saçma

arkadaşım o senin hayvanlığın. vahşi doğadaki canlılar gibi kıza target alırsan kız da feint atar, ya da agroyu sıfırlıycak şeyler yapar. senin amerikada ve avrupada karşılaştığın kızlar rahatsız olmuyolar çünkü oralarda tecavüz eden veya elle taciz eden kırolar pek yok.

senin bir iki level atlamış halin elle taciz ediyo işte, o lafları yiye yiye biyerde durur suçu kendinde ararsın inş.

http://www.securityworld.com/ia-429-sex-crimes-statistics.aspx

Somewhere in America, a woman is sexually assaulted every 2 minutes. Approximately 68% of rape victims knew their assailant.
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

ne bu bicim topic lan.

gencken erkekler extra large bir kisilige sahip olmanin hatun kisiler tarafindan cok istenildigini falan zannederler, netekim insan buyuyunce aslinda etiketin ne kadar onemli oldugunu anliyor. Hatun kisiler, senin altinda tshirt-sort olsa da beyaz ata binmissin gibi hareket etmeni ister.

bu topicteki erkekler ilerde bir de evlenicek di mi, vah vah.. Cok aci bir torpulenme ( ya da egelenme ) donemi gecireceksiniz.

Bizim kulturumuz boyle, turk hatunlari biraz cekingen, erkekler alayina isyan ( ve evet cogu da hayvan! )

Birbirinizi kabul etmeden bir adim ilerleyemezsiniz. Sonra su andaki hukumet gibi birbirinizi yersiniz.

en başından beri kimse buna hayır demedi zaten. ama bunun doğru olduğu filan da yok(bunu derken mesajını degil. kızların ya da erkeklerin davranıslarını kastetttim. yanlıs anlasılma olabilicek sekilde yazmısım). neden yanlış olan bir şeye evet diyelim ki.

törpülenme, eğelenme filan da gerekmez merak etme. bütün kızlar yada bütün erkekler aynı değil sonuçta, kendi kafamıza göre birisini buluruz illa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ben hiç bi erkeğe laf atan kız görmedim?
bir erkeği taciz eden kız görmedim?
bir erkeği otobüste sıkıştıran görmedim?
bir erkeği kalabalıktan faydalanıp kötü bir tabir olcak ama elleyen kız görmedim?

Çok acımasızsın erkeklere karşı, biz de tacize uğruyoruz:)
Laf yeme zaten çok erkeğin başına gelmiştir, ama minibüste az yanımda dikilen kızın benim bacağımı yengeç misali bacaklarıyla kavramasından rahatsız olan teyzenin 8-10 dakka gözünü olaya dikmesini unutamam mesela, sonunda teyzeden rahatsız olan kız ve kankası çekildi geriye, ben olayın komikliğinden kalakaldım anca. Al işte direk erkeğe taciz, minibüste sıkıştırma sana canlı kanıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bella said:

ben hiç bi erkeğe laf atan kız görmedim?
bir erkeği taciz eden kız görmedim?
bir erkeği otobüste sıkıştıran görmedim?
bir erkeği kalabalıktan faydalanıp kötü bir tabir olcak ama elleyen kız görmedim?

Çok acımasızsın erkeklere karşı, biz de tacize uğruyoruz:)
Laf yeme zaten çok erkeğin başına gelmiştir, ama minibüste az yanımda dikilen kızın benim bacağımı yengeç misali bacaklarıyla kavramasından rahatsız olan teyzenin 8-10 dakka gözünü olaya dikmesini unutamam mesela, sonunda teyzeden rahatsız olan kız ve kankası çekildi geriye, ben olayın komikliğinden kalakaldım anca. Al işte direk erkeğe taciz, minibüste sıkıştırma sana canlı kanıtı.

Hangi minübüs hatta ve saat kaç? Lütfen söyle ihtiyacım var :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...