Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AN LOR XEN

Seceba

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Jahrein said:

Abi naber?
�im por ylem*
pardon abi macro

bu superdir yaa evet

aahaha bu makro muabbeti bizim bi arkadaşta da vardı epiktir.
asgard zamanı, adam spacee an mani makrosu koymuştu zosttan inip bişeyler yazmaya çalışırken bucs'un ortasın zostu an manileyip tameden çıkarmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Minoc'u ilk keşfettiğim gün;

madenci karakterimle britain'in kıçı kırık demir çıkan bit kadar madeninde kazarken, 3 gidişimin 2'si pk'lar tarafından öldürülmekle sonuçlanırken, kazma satın almaktan param kalmamışken, 56k Dial-Up kullanırken, fatura çok girmesin diye gece 10.30'u, indirimli tarifeye geçmesini beklerken ansızın beni gören biri "niye çürütüyon burda kendini minoc'a git orda kaz daha güzel madenler çıkar" diyip gate açmasıyla bi anda hayatım değişti. şehri gördüm, madenini gördüm aşık oldum ammavelakin o gün bunu keşfettiğimde saat gece 1 falan olmuştu. yatıp uyumam gerekiyordu, büyicektim ada molcaktım çünkü. gece yatarken minoc'u düşünmeden edemiyordum. "kazarım kazarım, para biriktirir ev alırım kurulurum buraya çoluk çocuğa karışır yaşayıp giderim" diye düşünceler içindeydim. hem huzurlu hem heyecanlıydım.

vay anasını be
Sosyal ağlarda paylaş

Manve_13 said:

Abi cidden acaip gaz durumdayım. Oyuncu kalitesinin iyi olduğu bir server söyleyin nolur. Kurtarın beni bu ızdıraptan.

paticikteki herkes zaten secondage'i bekliyor, oraya başlıyoruz pati halkı olarak

http://forum.paticik.com/read.php?65,4319191
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

madenci karakterimle britain'in kıçı kırık demir çıkan bit kadar madeninde kazarken, 3 gidişimin 2'si pk'lar tarafından öldürülmekle sonuçlanırken, kazma satın almaktan param kalmamışken, 56k Dial-Up kullanırken, fatura çok girmesin diye gece 10.30'u, indirimli tarifeye geçmesini beklerken ansızın beni gören biri "niye çürütüyon burda kendini minoc'a git orda kaz daha güzel madenler çıkar" diyip gate açmasıyla bi anda hayatım değişti. şehri gördüm, madenini gördüm aşık oldum ammavelakin o gün bunu keşfettiğimde saat gece 1 falan olmuştu. yatıp uyumam gerekiyordu, büyicektim ada molcaktım çünkü. gece yatarken minoc'u düşünmeden edemiyordum. "kazarım kazarım, para biriktirir ev alırım kurulurum buraya çoluk çocuğa karışır yaşayıp giderim" diye düşünceler içindeydim. hem huzurlu hem heyecanlıydım.

vay anasını be

ahah bilirim bende dial-uplı zamanları fatura girmesin diye çıkmaları.
saygı duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Xenocide said:

vay anasını be

ahah bilirim bende dial-uplı zamanları fatura girmesin diye çıkmaları.
saygı duydum.

ahah. benden de bi rep, aynısını yaşadım ya ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...