Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dk oldum bişey sorup çıkıcam

BaaL

Öne çıkan mesajlar

.. hesabı bir topic olacak sanki ama. oku oku bir hal oldum 1 saattir. istediğim hiç birşeyi de bulamadım.

yıllar yılı warrior rogue oynamış birisi olarak, bir anda lvl80 dk oldum. karakter gittiydi ucuza buldum aldım geçtim.
hiç alakam yok dk ile.
grip + chains of ice, bone armor 'u biliyordum skillerden şu ana kadar. şimdi öyle kurcukluyorum öğrenmek için. ensidia dk forumundan 2 tane güzel pve talenti buldum rotation lara baktım falan (biri blood biri unholy) şimdilik pve yapıcam class'I öğrenene kadar .

sorularım olacak:
1: olmazsa olmaz addonlar nelerdir
2: saglam dk oyuncusu varsa neler tavsiye eder , rotation/talent vs baabında.
3: gidip 55 dk açıp mı öğrensem önce biraz ?
4: diğer
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

1: olmazsa olmaz addonlar nelerdir
2: saglam dk oyuncusu varsa neler tavsiye eder , rotation/talent vs baabında.
3: gidip 55 dk açıp mı öğrensem önce biraz ?
4: diğer

ilk 3 soruda yardım edemeyecğeim ama 4. yü direk cevaplayaibliyorum

4: akşama böyle güzle bir pilav üstü kuru yedikten sorna camışlar gibi yayıla yayıla DK dps yapsak ne güzel olur ama değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

Magic Runes dışında DK only bi addona ihtiyacın yok desem yalan olmaz sanırım. Rune cooldownları, diseaseleri ve rune power'ları net bir şekilde görebilirsin. geç dummy'nin başına cycle çalış single target vs. için

elitistjerks oku, bayaa açıklayıcı dps yazıları var zaten
Sosyal ağlarda paylaş

zaten hep unholy iyi dps yapmıyo muydu diger agaçlara göre?

ben de bi soru sorıyım bari
65 mi 66 mı ne dk'm var
dps olarak unholy gidiyorum gayet de güzel dps çıkıyo da
o unholy agacıyla frosta geçip tanklamam mumkun olur mu random dungeonları
ona göre tank olarak da yazılıyım
heirloom chest omuz balta 2x trinket var
diger itemlar quest ödülleri
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunu gözü kapalı mı oynuyorsunuz anlamadım :P

DK ulduarda falan frost yönetiyordu, toc civarında frosta yöneldi millet, son patchle de unholy tavan yaptı scourge strike buffıyla falan. Her patch değişti max. dps talentleri, gemmingleri falan.

Şu an dps sıralaması unholy>blood>frost gibi birşey sanırım. Bir de icc fightları sürekli hareket halinde tutuyor oyuncuyu o yüzden daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

dknin her spec i son patch e kadar oynayabilene ayni dps yapiodu.. son patchte hersey bozuldu unholy ezdi gecti..

herspecini uzun sure oynadim en keyif vereni hep blood en az keyif aldigimda frost oldu frost lol dps cunku proc kovaliosun igrenc sıkıcı..

unholy icin reaping li ve reapingsiz olarak 2 spec sekli war.. ikisi de ayni dps i yapio reaping siz olanın t9 da biraz daa avantaji wardi set bonusundan dolayli..

addon falan yalan cunku rotasyon u uc uca ekliyosun.. boss fight bilgin iyiyse de cd yi dogru yerde patlatiosun bitio..

ps - it - ss - bs - bs - HoW - dc - dc
ss - ss - bs - bs - dc - dc
rotasyonun bosluklari oluyo cok kisa o bosluklara da acimasizca HoW dolduruyosun extra runic pwer olsun die trinketi gargoyle dan once aciosun cunku o anki durumuna bagli olarak acilio gargoyle.. min 5-6k dps 232 itemlariyla..

dk nin en keyifsiz yani bence aoe yapmak herkes tek tus spamlarken sen disease at yay dnd at blood boil at bosluklara ss doldur rune power dolunca dc at gibi ugrastiriyo aoe si ama degiyo da bi yandan 10+k da aoe yapio..tabi yanında cd acip 35k yapan feral druidler de olmuyo degil :P girip raid yapasim geldi dk'm la resmen :P

tabi spec avantajlarina gelirsek : boomkin ve lock yoksa unholy %13 spell damage inc veriyo
blood %10 ap verio ( mm hunter) hysteria war kendinden daha iyi dps yapan arkadaslari daha da boostlayabiliosun dps acisindan
frost haste veriyo ( enha shaman)..

depth chart i doldurmak icin diger speclere gecilip biraz dps loss goze alinabilir tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...