Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhale Digiturk'ün

Prawler

Öne çıkan mesajlar

100 lerce trilyonu olan Doğan Grubu para çok geldiği için girmedi. Gene Digiturk'ün ihale[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 15 Temmuz 2004 12:53 tarihinde demiş ki:
nasil olmayacak ?

yani bizim için bizde var ve zaten digiturke üye olanlar için[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 15 Temmuz 2004 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım lig güzel giderse alınır. :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

toptan paket daha iyi...

yani benim bildiğim ya daha ucuza geliyo ya da aynı paraya bütün maçları izliyosun =) (bende digiturk yok o yüzden bu bilgiye kesin güvenme heh)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 15 Temmuz 2004 12:56 tarihinde demiş ki:
TRT haftada 1 maçı şifresiz yayınlama derdinde.

Ayrıca ihalede komik bi olay oldu Murat Aksu
ayaküstü 100 milyar kopardı =)

Harbi Ata Aksu olmasın o =)

Ya kardeşim madem paran yok neden gidip o ihale masasına oturuyosun anlamıyorum amacı ne bu doğan grubunun uyuz oluyorum yaptıkları her davranış görgüsüzce.
Telekom da şartnameyi almış fakat ihale masasına oturmamış. Bunlar oturuyo ve daha önceden hazırlamış oldukları zarfı verip özetle "abi paramız yok biz çekiliyoruz" diyo anlamış değilim davranışın amacını.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Çok basit vodan...

1. Borsada dohol hisselerinde spekülasyon yapmak... Direk olarak içinde olduğum için biliyorum, önemli primler oluştu hissede ihale beklentisi öncesinde...

2. Rakip firmanın, ihalede bir başka firma olacağını da düşünmesini sağlayıp yüksek bir teklif vermesi... Bu sayede daha az kar etmesi..[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

yazan varmı görmedim ama
bi gazetede okudum

4 büyük ( Gs , Fb , BJK , Ts ) bunlardan herhangi birinin haftada bir maçını TRT vercekmiş
öyle okudum
büyük ihtimal genelde Ts un ki olur ama belli olmaz
belki de yanlış biliyorum benmki yanlış
o zmn bunu yazan gazete ye kafam girsin diyorum[signature][hline] BonePART, 14 Temmuz 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
[i]*BonePART fistiklari yer *
Ulan insan 200 bin fazla veriri antep alır lan bu ne tuzlu yulu
Sosyal ağlarda paylaş

her hafta 4 maç yayını olcakmış 3 digiturk 1 trt.
ama seçim hakkı digiturkte onun için işte o haftanın 9 maçından 3ünü istedikleri gibi seçecekler (ki bunlar 3 büyüklerin maçları olur) geriye kalan 6 maçtan birini de trt seçecekmiş bu da işte trabzon olur gençler olur hede olur hödö olur..[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de eno,
Fiyat en alt düzeyden alınmadı mı zaten?[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...