Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

iki gün önce bi arkadaşım (patiden de ismini vermiyim fdsg) mindfuck movie pack'ini (29gb) hiç dl etmeden direk 20gb fake upload yaptı. ratiosunu 0.7ye falan çıkardı işte direk 10mb/s ile falan. hiçbişi de olmadı, acaba belli zaman aralıklarında falan mı kontrol ediliyor yoksa yırtmış mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Hizli baglantiniz yoksa, ratio'nuzu yuksek tutmak imkansiz gibi bisey bu TL'de.

7 gb'lik bisey cektim aksam eve gelince. Ben cekmeye basladigimda 6 seeder 33 leecher vardi. 10 dk falan surdu benim cekip bitirmem. Sonra seed etmeye basladim. Su anda 40 seeder 41 leecher var. Max 1-2 saat daha adam akilli seed eder, sonra kalir oyle.

Bu arada kontrol ettim de simdi mesaji yazarken, 1-2 saat cok iddiali olmus. Yarim saat veriyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Hizli baglantiniz yoksa, ratio'nuzu yuksek tutmak imkansiz gibi bisey bu TL'de.

7 gb'lik bisey cektim aksam eve gelince. Ben cekmeye basladigimda 6 seeder 33 leecher vardi. 10 dk falan surdu benim cekip bitirmem. Sonra seed etmeye basladim. Su anda 40 seeder 41 leecher var. Max 1-2 saat daha adam akilli seed eder, sonra kalir oyle.

Bu arada kontrol ettim de simdi mesaji yazarken, 1-2 saat cok iddiali olmus. Yarim saat veriyorum =)

yok ya gene ediliyo. ben darksiders diye oyun cikmisti. 10 gun gecmesine ragmen hala 70kb/s falan upload ediyodm (max 100~kb/s). ozellikle buyuk dosyalarda leech sayisi dusuk olsada cekiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...