Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dehşetin Gözleri-Sakın bu filme gitmeyin

BloodGod

Öne çıkan mesajlar

Evimizden 5 dakikalik uzaklıkta olan sinemaya gidicektik başka şansimiz yoktu ve vizyondaki çoğu filmide görmüştük. Ben ısrarla Dehşetin Gözlerine gitmek istedim arkadaşimda bana uydu herneyse film hakkında tek birşey soyluyorum o da iğrenç olduğu hani korkuylada alakasi yok sadece iğrenç ama illa gidicem diyosaniz mideniz sağlamsa gidin benim midem baya bulanmıştı :)
Sosyal ağlarda paylaş

midenizi bulandırmak,depresyona girmeyi,uykularınız kaçmasını,kısaca ruh sağlınızın bozulmasını mı istiyorsunuz o haldeyse öyle bi filmi toptan izlemenize gerek yoq özel msg atın ben size ufak bir video atayım yeterli.. :)[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

bol kandan başka bişey yok
kan midenizi bulandırırsa gitmeyin istemediginiz kadar kan var etrafta :)

ama öyle bagırsak deşme, mide çıkarma, beyin yeme gibi mide kaldıran şeyleri hatırlamıyorum filmde

bolca kan[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen ben gitmedim ama giden arkadaşlarımdan da pişmanlık tepkileri aldım

son çare olarak kalsa dahi gitmeyin pişman olursunuz(mesela ben ona gitmek yerine "Audition - Ölüm Provası na gittim, yine pişman oldum:([signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

haha arkadaşım dediğide benim :D gayet güzel film 2damla kandan ne çıkar :horace: 2. izleyişim şahsen süper film.. görüntülerden değil seslerden korkuyorsunuz tavsiye ederim gidin..[signature][hline]çiptek: nbr? öff ya cok sıkıldım konusucak kimse yoktu geldiin ii oldu..
di$iki$i: hmm anadımm..
çiptek: normal..
Sosyal ağlarda paylaş

eheh iyi ki gitmemişim.
ya bu aralar gidecek bişey bulmak çok zorlaştı.(son 2 haftadır)
zaten biliodum dandik olduğunu ama can sıkıntısı naaparsın.zaten 2 senelik film be yeni geldi utansınlar.[signature][hline]Kafalar m3 ile bahar gelmeden çiçek açıyorsa, o an Ayşeciğin headshota doyduğu andır...
SBGG!®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 17 Temmuz 2004 14:05 tarihinde demiş ki:
Bende bişi sandım yaw. Kan man dokunmaz bizim gibi vampir dizisi severlere :D

allah için izlediğimiz vampir dizilerinde de çok kan var! kaç bölümdür kan göremedik daha çok toz görüyoruz[signature][hline]Tanrı mutlu olsaydı yaratırmıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...