Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimate Survival

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Bütün sezonlarının bütün bölümlerini vs. izledim. Bazen çok mal mal şeyler yapabiliyo.
Örn: çıkışı olup olmadığı bilinmeyen yeraltı mağrasında sıkışa sıkışa ilerliyo, ordaki garip yaratıksal örümcekleri yiyor vs.

Ama ıssız adaya düşseniz izlemiş olmayı isteyeceğiniz türde bişi :)
Sosyal ağlarda paylaş

kapadokyadan girip tuz gölünden çıkıp sonra kapadokyaya geri gelmesi, bayağı yanından yol geçen ve üstünde de satıcıların hediyelik eşya sattığı, turların yol kenarında durup foto çektirdiği vadinin dibinde "buralar ıssız tribi" vs.. komikti yani..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

kapadokyadan girip tuz gölünden çıkıp sonra kapadokyaya geri gelmesi, bayağı yanından yol geçen ve üstünde de satıcıların hediyelik eşya sattığı, turların yol kenarında durup foto çektirdiği vadinin dibinde "buralar ıssız tribi" vs.. komikti yani..

şey falan demişti bir zamanlar burada yaşam varmış duvarlardan anlaşılıyor. Arkada da koskocaman merdiven var... Adamın ıssız dediği yerler yalan fakat teknikleri doğru (tu) soğukta kaldiğimda onda gördüğüm 1-2 tekniği kullandım anında ısındım falan
Sosyal ağlarda paylaş

Offf son programını izledim de iğrendim resmen ya.

*iğrenme ihtimali* +16

Su yok flm die içine kuşların sıçmış olduğu suyu depoladı. Fakat bu suyu içerseniz kusarsınız ve daha fazla su kaybedersiniz dedi. Fakat yöntemi de var dedi. Suyun olduğu şişeyi yüksek bi yere koydu. içine bi hortum geçirdi aşağı da kendisi geçti. az ağzıyla çekti suyu hortumdan su gelsin diye. sonra hortumu da soktu götüne..... (gayet ciddi...)

Enema deniliyomuş bu yönteme peah..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...