Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level Kasmak Kolaylaştırıldı mı?

-Nae

Öne çıkan mesajlar

bence artık bunlarla uğraşmak "kasmak" oldu :P

leveling addonları öyle bir hale geldi ki "bu questi yaptıktan sonra şuraya gidiceksin ordan şu questi alıp hemen yolun üstünde yapıvericeksin" diye minimapin altında yazılar çıkıyor. Onu bırak hani artık quest logda nereye gideceğin, quest için gerekli named mobu nerde bulcağın nokta hesabıyla haritada çıkıyor. Level 60 altı dungeon queuelerinde bile 5 saniyede sıra size geliyor tanking ya da healing yapıcak durumdaysanız ki zaten o levellarda gearı bırak resto ya da prot olmanıza bile gerek yok. Dps sıraları bile en fazla 15 dakika bekletiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:

bence artık bunlarla uğraşmak "kasmak" oldu :P

leveling addonları öyle bir hale geldi ki "bu questi yaptıktan sonra şuraya gidiceksin ordan şu questi alıp hemen yolun üstünde yapıvericeksin" diye minimapin altında yazılar çıkıyor. Onu bırak hani artık quest logda nereye gideceğin, quest için gerekli named mobu nerde bulcağın nokta hesabıyla haritada çıkıyor. Level 60 altı dungeon queuelerinde bile 5 saniyede sıra size geliyor tanking ya da healing yapıcak durumdaysanız ki zaten o levellarda gearı bırak resto ya da prot olmanıza bile gerek yok. Dps sıraları bile en fazla 15 dakika bekletiyor.
tabi ben min played time la nasi 62 yapilir i soyledim.. yoksa baska turlu daha rahat kafa yormadan da kasılıyo =)
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ingame yeterince paranız warsa cok caba harcamadan max hızlı 1-62 arasini anlatiyim =))simdi kilit nokta burda karakterinize enchanting ve tailoring kasmıs olmanız bu sayede ustune para kazandıgınız boostlar olucak

1-13 arasini questingle geciyoruz cunku cok hizli
13 de sfk ya girilebiliyo yanlis bilmiyosam.. SFK ya gidip boost aliyoruz parası neyse veriyoruz 20g/run gibi..20 olana kadar suruyo bu.. bu sırada ben anlasmaları soyle yapiyodum eger herseyi lootlarsam 20g veririm lootlamazsam 10g veirirm atıyorum yani o an nası anlasıldıgına baglı..
20-35 SM boost burda armory ve cath baska bisey lazim degil.. 30g/run i kabul ediyolar cath yapanlar cok hizli cunku =)
35-45 Zul'farak.. iste gercek para ortaya burda cikicak.. herseyi lootlamak istediginizi soyleyin 60g/run verin.. canta girerken bombos olsun hs bile olmasın yani bir de zombieleri kestirin gerekir 10g fazladan verin zombiler icin.. Run basina 1 level a yakın gelio ve ben tailoring + enchanting le run basına 200-300g kazanıyodum =)) tabi kendi serverınızın fiyatlarına da baglı olarak..
45-55 Stratholme-Scholomance.. İkisi de cirkin alanlar aslinda bu levellar arasında quest yapmak daa hızlıya gelebilir ama bilemiyorum ben gene run basina 70-100g arasi verip boostlattirmistim kendimi..strattan gelen clothla dunyalarca para kasılıyo..
55-62 Ramparts.. bi mage den outland e portal istiyosun fp acik oluyo zaten 60g/run oduyosun ki bir run 8-10dk arasında bitio ve 3 saat icinde 62 falan olmus oluyosun.. =))

Bundan sorası questing hani bi de benim gibi issizsen gene dungeon yaparsın hehehe

Bu anlattıklarımla mageime northrend flying mount aldim hic mainden para yollamadan =)

onların yarısını ben boostladım lan dasdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Evet istiyo olması lazım. Yanlış bilmiyosam kartı girdikten sonra, 10 günlük süreden sonra otomatik olarak para çekecek şekilde ayarlıyo sistem. Ama o 10 gün dolmadan ödeme planını iptal edebiliyosun. Yine tam 10 gün dolana kadar kullanabiliyosun tabii.

Mesela açarsın bi trial, biraz oynarsın, çıkınca ödeme planını kapatırsın direk ki gözden kaçmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayda bu saçmalığı anlayabilmiş değilim. Belki 1 ay sonunda game card ile devam edeceğim. 1 Aylık ücretsiz süre için kredi kartı isteme çok saçma olmuş.

Ama game cardı seçeneğini işatretleyip ödemeyi o şekilde yapacağımı belirtirsem herhalde kredi kartı hedesini istemez böylece 1 aylık beleş sürenini sonunda 1 aylıkda gamecard süresi eklenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi hesabıma bakdımda 10 günlük wotlk'a girip denemem için ücretsiz bir süre verilmiş. Lvl 70'miş bir charım var hesapda. Ama bende sadece wow ve tbc var. Ben bu 10 günlük sürede peki wotlk ile gelen bölgelere girebilecekmiyim ? Giremesem bile outland'de takılıp lvl alabilirmiyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman neden bana 10 gün gel wotlk'u dene diyorlar ? Yani zaten wotlku alacaksam 10 gün niye deneyeyim ?

Herhalde gir bir oyuna git ogrimara havayı bir kokla, millete inspect yap itemleri gör gaza gel demek istiyorlar.

Yada işte 70 olmamış charların varsa onları tamamlayabilirsin 10 günde herhal.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

WotLK almadan Northrend'e girilemez.

O zaman şey yapsam peki, blizin sitesinden wotlk (wow ve bc'yide içeren) clienti indirsem sonra 10 gün bedava wotlk hedesini aktif hale getirsem northende girebilirmiyim ?

Tamam biraz okudukdan sonra ancak wotlk game client'ı indirdikden sonra 10 günlük bedava süreçdem yararlanabilecekmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...