Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

polo 99

Vulgar

Öne çıkan mesajlar

benim var bundan 2000 model 1.6 :d görsel olarak ii diil pek ama ben çok memnunum yakıt olmasa.bi tek yakıt sorunumuz var yoksa seri araba falanda yani,çok hız yapan adam değilim 120-140 civarı max 150 yaparım,zorlamıyo 150 yaparken ama dediğim gibi otomatik 1.6 bendeki geçen 50 liraya 100km yol yaptı nalet
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bence de amaca uygun, sağlam duruşlu ve sade çizgilerin hakim olduğu bir otomobil.

Bu arada 50TL ile 100km olayında bir gariplik var. Motorun değerlerini kontrol ettir, bujilere baktır, buji kablolarına baktır, hava filitrelerini kotrol ettir, motorda kurum var mı baksınlar, lastik basıncı bir de :P

Şimdi baktım da yaklaşık olarak 15lt/100km tüketimd eğerin varmış. 1.6 otomatik bir VW aracı sıkıştırdığında o değere ulaşabilir sanki. 8V motor teknolojisi sağolsun. Ama yine de bazı ufak pürüzlerin bu değerin artmasına yardım ettiğini düşünüyorum.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

niye abi 69 senesinde üretilen camarolar gayet tipli hatta yenilerinden daha süper bir görüntüsü var bence :)

Demekki bu özelliği sebebiyle efsane olmayı başarabilmiş. Şöyle bişey de var, 69 camaro'yu 15 yıl boyunca her gün sokakta belki onlarca kez görmüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...