Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hasretlik şarkıları

Aegean

Öne çıkan mesajlar

kız arkadasımla 1,5 saat önce vedalastık, vedalasamadık daha dorusu, 20 gün görüşemicez, ondan hasretlik sarkılar istemekteyim ACİL cok kotuyum of off[signature][hline]bilgisayar kafayı yemişti 1 ay formatlı şekil kaldı sonra icq kafayı yedi, zaten sonrada, "o"nu buldum bilgisayar neydi bilmez oldum :) ondan dolayı bana icq dan bi mesaj sallarsanız sevinirim:110525456
Sosyal ağlarda paylaş

emrah - vurmayın
neydi öle bişey vardı
üzerimme gelip duurmayın..
vurup durmayınn
gidiyo döner calıyo falan lokantadan

tamam vurmayın sarkının adı

[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..

[Bu mesaj Eternal tarafından 17 Temmuz 2004 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Eternal tarafından 17 Temmuz 2004 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mümkünse fazla arabesk olmasın darılmaca yok emrah kötü bi örnekti :) mesela müslüm gürses-sensiz olmaz tadında olur[signature][hline]bilgisayar kafayı yemişti 1 ay formatlı şekil kaldı sonra icq kafayı yedi, zaten sonrada, "o"nu buldum bilgisayar neydi bilmez oldum :) ondan dolayı bana icq dan bi mesaj sallarsanız sevinirim:110525456
Sosyal ağlarda paylaş

ayşe hatun önal, sana ithaf edilsin:)
hmm...
yeni türkü ask yeniden olabilir...
U2 with or without you
tiamat do you dream of me
Shivaree - Goodbye Moon
Sevdim Bir Genç Kadını, kimin bilmiyorum
ya 15 gb mp3 var ben buldukça yazarım[signature][hline]"I don't enslave myself to time, human. There is day and there is night."
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

çakamadım berk hangi sarkı? jefferson airplane mi? sanmıyorum gerçi "and everybody was kung fu fighting" değildir yani :)[signature][hline]bilgisayar kafayı yemişti 1 ay formatlı şekil kaldı sonra icq kafayı yedi, zaten sonrada, "o"nu buldum bilgisayar neydi bilmez oldum :) ondan dolayı bana icq dan bi mesaj sallarsanız sevinirim:110525456
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...