Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msndeki attention whore'lar.

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

msn - facebook kullanmıyorum.oyun oynuyorum ben boş vakitlerde online olarak tanışmak için vakit ayıramam ha birisi mail-telefonla filan arayıp msn e girsene bişi konuşalım dese girilir tabi ama hergün konuştuğu adamla msn den veya facebook tan saatlerce konuşanlara anlam veremiyorum hatta sevgili bile olsalar anlamıyorum bu kadar ne konuşuyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Dworgian said:

Osuran_boğa said:

ama hergün konuştuğu adamla msn den veya facebook tan saatlerce konuşanlara anlam veremiyorum hatta sevgili bile olsalar anlamıyorum bu kadar ne konuşuyolar.

bunu bende anlamıorum

abi sevgili olunca konusucak bisiler oluyo

abi sevgililik yılları aştıkça bi de 2 taraf ta çalışıosa arkadaşlarıyla pek görüşemiosa ( yani "bak böyle böyle olmuş" lar fln yoksa) pek saatlerce konuşulmuo msnde gibi bence.

ama tabii ben paso online oyundayım ve konuşcaksam sesini duymayı tercih ediorum hani zevk renk meselesi
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

brigand klasik bir internet tiplemesi (gevurcada archtype diyorlardi galiba bunlara). Internet kullanir, forumlarda takilir eder ama msn gibi boyle herkesin kullandigi seye muhalefet edip kullanan herkesi vakit harcamakla suclar, bunu da yuzune vurunca da "oyle bisi demedim, siz kullanin ama ben amacsiz buluyorum, bence bosa vakit" gibi bir savunmayla yine inceden size laf sokuyor.

Bu tip adamlar boyle dikkat cekip yerlesmeye calisiyor.

Brigand, cok tarz bir adamsin dostum, msn listen olsa da 10-12 kisi olur zaten, vaktini ayarlamak cok zor olmaz sanirsam.

tüh oyunu anladı birisi bundan sonra dikkat çekemem ben, tüh. karizma yapmaya çalışıyodum şurada foyamı ortaya çıkardın

ne saçma bişe yazmışsın yahu ahahah açıklama yapacam da neresine yapsam diye şaşırdım ondan haklısın diyorum sana.

Buyse said:

@brigand kullanmayı beceremeyip kullananlara bok atan moddasın. yanlış yoldasın.

beceremiyom kullanmayı başaramıyorum yapamıyorum msnin üzerinden kalkamıyorum heavy burden msn benim için keşke kursu filan olsa da gitsem msn nasıl kullanılır diye öğrensem bi
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

E çok komik çünkü sdf.

ss please ?

fede said:

ya heralde kounşursun sevgilinle msnde ama şöyle oluyo mesela

-aşkım onlaaaynsın niye bişey yazmıyosun bana
-bişey yaz bana
-ilgi göster bana
-bişey de bana
-.
-.
-...

böyle olduğu küfür edesim geliyo ki etmişliğim var

abi ben onu wow da yaşıodum bi bakıosun 4 olmuş mesaj

aşkım

sevgilim?

hayatım napıosun?

e peki!

şimdi CoD da allahtan oyunu bırakıp cebime bakıorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay görmediğim başka şehirde yaşayan arkadaşımla 1 saat sohbet ettimmi konuşacak bişi kalmıyor.hayır yani ilgi alanlarımız zıt falan da değil böle fantazi kurgu kitaplar - bilim kurgu kitaplar,diziler,filmler falan aynı şeyleri izliyoz okuyoz ama 1 saat hadi biyerde ciğer yerken de 1 saat konuştun 2 saat e yeter be kardeşim . sevgiliye de hadi arkadaştan fazla vakit ayırman gerekecektir günlük 1 saat yetmez mi? bence yeter zaten sohbet sohbet nereye kadar ya sıktı artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...