Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Degisik bir Goz Testi

Draven

Öne çıkan mesajlar

Hmm evet benim de gözlerim pek iyi değilmiş bi ara doktora gitsem iyi olur . .

Bu arada sitesi baya güzel tavsiye ederim testten sonra bi bakın[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bizim zamanimizda boyle seyler yoktu... sakizi cekince parmagi kapan sahte sakiz mekanizmalari wardi onlarla oynardik... peh peh peh[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben bunu yaptığımda saat 04:00 idi
ışıklar kapalıydı
çığlığı bastım koltukla birlikte geri fırladım
normal bi sandalye falan olsa uçardım kesin
ödüm mokuma karıştı tek kelimeyle
yazdım buraya
Zed editledi sonra pm atmış
arcane söyleme millette yesin demiş

yani biri buna bakarken kalp krizinden giderse suçlusu Zed'tir :)[hline]yağmur ormanlarındaki yerlilere yardım etmek için tıklayın
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır bu kadar tırsmamıştım... Direk kapattım pencereyi :) Okuyamadım içine girdim ekranın sonrasını hatırlamıom...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...