Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Abi bence en kolay boss o :)
Meleeyim ben, black bilmemne diye hafif bir zırh seti var onu giydim.
Elimde uchigatana +5 , zaten saldırıları acayip yavaş,kılıcı savurduğunda sağa sola yuvarlan sonra yanına git sana göre sağda 'böbreğine saplı kılıç' gibi bişi var ona vur r1 ile hızlı hızlı sonra geri kaç yuvarlanmaya devam et,bir süre sonra yere düşüyor kafasına saldır bunu tekrarla,3 kere tekrarlıcaksın ölüyor zaten.

Hafif zırh giymek çok önemli :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yazılardan anlaşıldığı gibi tam bir ds özürlüsüyüm ama kendime bile inanamadım 1 sefer dmg bile yemeden ilk denemede gg oldu boss,taktiklere falan bile bakmamıştım :)

Şöyle yaptım bak,kılıcı swingliceği zaman sağa sola 2-3 sefer ard arda takla attım sonra direk o kılıç saplı yere hızlı hızlı 2-3 kere vur sonra geri,sürekli takla at hafif zırh olunca stamina sorun olmuyor zaten.

Level kaç senin? Yardım edeyim oyununa girip
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde lurker için nete baktımda cursed weapon-soul ray falan öneriyorlar benim nexusta miracle ve spell npcsinde oyunun başında ne varsa hala onlar var.
Nerden öğrenebilirim bunları.. (bide taze taze 40k soul gitti 4-2 de aşşağı düştüm lol)

ikinci soru : thief's ring nerden bulabilirim? 4-2 de ilerleyemiyorum mantalar sayesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

ileri seviye spelller icin 3-1'den sage freke'i, 1-3'ten yuria'yi kurtarman lazim.. onlar ogretiyor.. miraclelar icin de 4-2'den saint urbain..

thief's ring bulabilecegin yerler:

1-1 Platform behind Ostrava, of Boletaria (Prince Ariona Allant)
5-2 Treasure
2-2 Kill Patches, the Hyena
4-2 Kill Patches, the Hyena

her turlu bilgi icin ise http://demonssouls.wikidot.com..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon God bossundayım şimdi,nette pillarları kullanın tahtaları kesip sağdan ilerlerken diyor ama pillar falan dinlemiyor tek atıyor.
Napazam

Edit : Dragonda öldü kolaymış ehehe.

Şimdi ben 2. mapi temizlemiş oldum burası pure tend olmuştur herhalde? Pure Tend eventleri yapmak için beden formumu gerekiyor yoksa soul ile yapiliyor mu? Ona göre atlıcam nexustan
Sosyal ağlarda paylaş

False king nasıl ölür ya :)

Bide ekipman konusunda yardım edin lütfen.

Elimde +6 yada +7 Uchigatana var kalkan olarak +3 Purple Flame Shield.

Bankada Great Sword,Knight Sword,Claymore ve Penetrator Sword var Kalkan olarakta Tower Shield.
Knight karakterim,bow kullanmayı sevdiğim için biraz dex verdim white bow ve lava bow takılıyorum.

Zırh olarak Black Bilmemne diye hafif zırh giyiyorm.

Hangi silahı ve kalkanı kullanmamı önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

false king de hız önemli. o yüzden hafif giyin. magic resistance olan kalkan kullan. ve false king in bir abilitysi var kılıcı sokuyor sana. 1 soul lvl düşüyor senden. o hareketi yapmasın sana. genelde aoe atacağı zaman gidip 2-3 kere vurup sonra kaçıyorlar.

ben bugla kesmiştim. poison cloud almıştım. merdivenlerin oraya gelip arkasını dönüp bekliyor false king. sen merdiveni tam çıkmadan false king i targeta alıp görecek şekilde bekliyorsun ve poison cloud cast ediyorsun. 20dk falan sürüyor ölmesi ama sana saldırmıyor. bittikçe poison yeniden cast ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

2. 4. ve 5. dünyalar bitti.
3. dünyaya hiç başlamadım çünkü geçemiyorum,yollar çok karışık napıcağımı bilmiyorum.

Bugla keserim bende diğer türlü olmucak bu false king.

Darksilver set ve Makoto aldım elime bide sıkıntıdan black yaptım 1. dünyayı gittim miraldayı kestim brushwood seti aldım allahım o nasıl güzel bir set :) ama equip burden yetmedi tüm set + silaha biraz daha endurance kasmam gerek.

3. dünyada yardım edebilcek varsa psn verebilir mi poison cloudu falan alayım sageyi kurtarıp :)

Bu kadar gelmişim 3. dünyayıda bitireyimde satmadan oyun bitsin eheh
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

Ula başta wandererla başladım. İmanım gevriyo flamelurkerdayım oyunu açıp oynamaya ürküyorum purple shield + flame ring + cre falch. var ama yok yani vurdumu acıtıyo flamelurker. zıpırdak dolanayım diyorum ondada 2.phase geçince azıtıyo yakalıyo du bakalım

Valla çok kasış bir boss lurker,ben bugla kesmiştim.
Compund bow +4 mü ne vardı elimde, girişte merdivenlerin solunda bir boşluk var bossu oraya çekiyorsun ve blast gibi birşey yapıyor onu evade edip merdivene çıkıyorsun en sol köşesine ordan okluyorsun bazen üstüne zıplayabiliyor , zıplarsa tekrar bossu sol köşeye getirip bugda bırakıyosun euheu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...