Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şehir Efsanelerini/Espirileri kendisinin başına gelmiş gibi anlatan insan.

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Ofisteyim oturuom arkada da çalışan biri eski burda çalışan şu an askerde olan bi adamla konuşuo, askerde tv muhabbeti döndü,

sonra başka bi kız: "benim bi arkadaşım var elektronik mühendisi, çocuğa mühendis die kumanda vermişler , TVnin kanalarını o değiştiriomuş" die ciddi ciddi anlattı.

benim arkam dönük, duyunca utandım resmen.

cem yılmazın espirisi değil miydi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

dolmuşla gidiyorum geçen, anne kız bindi dolmuşa.kız arkaya oturdu anne önce.annesi 'kızım sen arkadan verme ben önden verdim' dedi.

evet işte bunu ciddi ciddi anlatan insanlar olabilio

millet gülemüo bile

ayrıca kızı bozmadım ya yorum yapmadım yani, arkam dönüktü hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Ofisteyim oturuom arkada da çalışan biri eski burda çalışan şu an askerde olan bi adamla konuşuo, askerde tv muhabbeti döndü,

sonra başka bi kız: "benim bi arkadaşım var elektronik mühendisi, çocuğa mühendis die kumanda vermişler , TVnin kanalarını o değiştiriomuş" die ciddi ciddi anlattı.

benim arkam dönük, duyunca utandım resmen.

cem yılmazın espirisi değil miydi bu?

askerliğini yaptın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

adam kendi askerlik anılarını anlatıyodu.sallamamıştır herhalde.yanlış hatırlamıosam gösterisinde er gazinosunda televizyondan sorumlu kişi muhendismiş.ha muhendis oldugu için tv verdiklerini sanmıyorum da denk gelebilir :)

tamam o olur ama

mühendis die kumandadan sorumlu adam yapmışlar die anlatmassın o bariz cem yılmaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

zipzip said:

dolmuşla gidiyorum geçen, anne kız bindi dolmuşa.kız arkaya oturdu anne önce.annesi 'kızım sen arkadan verme ben önden verdim' dedi.

evet işte bunu ciddi ciddi anlatan insanlar olabilio

millet gülemüo bile

ayrıca kızı bozmadım ya yorum yapmadım yani, arkam dönüktü hehe

gülemüo mu

gülemüo

mü mü

gülümüüü
Sosyal ağlarda paylaş

o kısma askere gitmişler yardımcı olsun :)

konuyla alakalı en uyuz oldugum şey yazın tatil yerlerinde rus muabbeti

garson vs tayfası fena hatun kaldırıyor diye herkes tatille ilgili fantastik hikayeler anlatıyo.hani tipi bozuk garsonlar yapıosa bende yapmış olabilirim mantıgı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...