Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danimarkadaki bir konser

Creus

Öne çıkan mesajlar

Danimarkanın bir ilçesinde belediyenin(!) düzenliyeciği bir organizasyonda çıkacak bi iki grup
Slipknot
Chimera
.
.
Daha hatırlayamıyorum
bu konseri duyunca şöyle bir bizim ülkemize baktım ve şöle bir irkildim
Kartal belediyesinin Üscretsiz Konseri
Davut Güloğlu...

*düşünür*[signature][hline] BlackMoon
The Mage Of Destiny And Death

Darknes Coming!..
Sosyal ağlarda paylaş

türk aile yapısı, türk ahlak ve görenekleri bidi bidi viziv viziv

anca bakıp bakıp iç geçirecez[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

martılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 14 Temmuz 2004 02:26 tarihinde demiş ki:
Burda da Slipknot dinleyen sayısı davut güloğlu dinleyenlerin sayısından fazla olsaydı, burda da slipknot konserleri verilirdi...
insanlar davut güloğlu istiyo belediye napsın

Türkiyede nin %90'ı Slipknot dinlese yine belediye Slipknot ı getirmez ve tahminimce direkt olarak Stanist damgası koyarlar

Ya varya aslında ülkemiz çok komik hee bi bakıma şanslıyız..
Dış ülkelerle karşılaitırma yapınca Çok komik tablolar çıkıyo ortaya...[signature][hline] BlackMoon

Darknes Coming!..
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin 90% slipknot dinlese, petek dinçöz brutal vokal yapmaya, ibrahim tatlıses headbang yapmaya, fatih ürek de "Before You See The Light, YOU MUST DIEE!!!" diye bağırmaya başlar...[signature][hline]"Mph Rmph !!"

[Bu mesaj karpuz tarafından 14 Temmuz 2004 02:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 14 Temmuz 2004 02:50 tarihinde demiş ki:
türkiyenin 90% slipknot dinlese, petek dinçöz brutal vokal yapmaya, ibrahim tatlıses headbang yapmaya, fatih ürek de "Before You See The Light, YOU MUST DIEE!!!" diye bağırmaya başlar...

+1 diyorum ve mantıklı düşününce susuyorum

Haklısın...[signature][hline] BlackMoon

Darknes Coming!..
Sosyal ağlarda paylaş

Kartal'da Slipknot konseri süper bir fantezi olur. Müzmin ve delikanlı Kartal ahalisinin Slipknot konserini izlerken gözlemlemek apayrı bir fantezi olur :) Hem belki başka belediyler de gaza gelir se belki Ümraniye'de Cradle Of The Filth'in sahne şovuna tanık oluruz :)[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede hiçbir zaman böyle birşey olmıyacak.Türkiyedeki nüfusun en fazla %10 Metal-Rock dinliyordur.Geriye kalan %90 kesim Pop-Türk Halk Müziği-Musiki-vs... dinler o yüzden belki siz etrafınızdaki herkesi sizin gibi görüyorsunuz ama Türkiye aslında o etrafınızdaki gibi değil ve lütfen o tür müzik dinleyen insanlarıda ezmeyin.Onların yaşam koşulları,kültür seviyeleri,eğitim olanakları,vs. sebeplerden onları dinliyorlar veya bu tür müzikten hoşlanmıyorlar.Eğer gerçekten Metal-Rock dinleyicisi iseniz zaten müziği sadece müzik için dinlediğinizi bilirsiniz.

Dipnot:Şimdi belki bazı arkadaşlar laf atmak isteyecekler ama bende Pop,Arabesk,vs. asla dinlemem.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 16 Temmuz 2004 12:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok normal
orda o tip gruplar 1-2 tane deil
20-30 tane sonuçta
o yüzden devlet destekler yani sevilio die
bizde yerli grup çok yok olsa bile desteklenmio sevilmio çünkü...

tony blair oasis hastası gibi . bizde öle biri warmı ?

en büyük örnek yani..[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
grifter, 14 Temmuz 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
Kartal'da Slipknot konseri süper bir fantezi olur. Müzmin ve delikanlı Kartal ahalisinin Slipknot konserini izlerken gözlemlemek apayrı bir fantezi olur :) Hem belki başka belediyler de gaza gelir se belki Ümraniye'de Cradle Of The Filth'in sahne şovuna tanık oluruz :)

hep birlikte headbang :D
zaten festival oluyo sahilde orada slipknot olacak :D fantezi ötesi yaa...[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

Eğer Metalciysen Burası tam senlik!!

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 16 Temmuz 2004 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 16 Temmuz 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
10% mu?!? ohannesburg türkiyede 650.000 kişi metal müzik mi dinliyo? 3% anca ya vardır ya yoktur diyorum... 10% ne be :)

Abi sayım mı yaptın ya nerden biliyosun. :)[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

green_martian, 14 Temmuz 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
danimarka belediyesi=shit!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...