Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayvan Hakları kabul edildi huuuu!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Hayvanseverlik bölemi olur?
bi tebrik edin Ülkemiz İngiltere Hayvan Haklarını aynen uygulamaya koydu ve Hayvan Hakları kabul edildi.
Artık büyük cezalar var.

burası ne biçim pati dir? herkes uyuyor =)[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben muhabbet kuşumu avcuma alıp kamikaze ye binmiş gibi lunapark gibi eğlendiriyordum sonra kuş ötmemeye başladı sonrada kafesteki demirlere kafayı sokup intaar etmiş bunun cezası varmı?[signature][hline]
BlaCk_DmC, 08 Haziran 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
Adam Bılgısayarda Multıpıleyır Pılav yapacam Dıyo La...

PaticikFm DestroyCartoon Dark Tranquillity Rotting-Christ
Sosyal ağlarda paylaş

Pitbull lara yasak getirildi ya en çok bu koydu bana
2 dene beslemiştim biri hala köyde duruyor
uyuz oluyorum şerefsizlere ama çok seviyorum yahu

şimdi ben bunları besliyorum diye ceza gelcekmi acep?[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne olursa olsun seviyorum ben bu hayvanları
zaten bizimkiler eğitimden sonra geliyor bize
ne yalan söyliyim evde tek kaldığım zaman korkuyordum
bi keresinde elimi tutmuştu bırakmıyordu 10 dk tuttu sonra hemen odaya kitledim =) milletin gelmesini bekledim[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

bence ii olmamış hadi patiler neysede o kopekler ne bizim burada akşamları dışarı çıkamıyoruz çok kötü ya öldürsünler ya toplasınlar dioduk hayvanseverin teki kabul etmemiş 1 hatfa sonra o hayvanseveri bizim canavarlar 7 yerinden ısırmışlar :)
hayat karşılıklı :D[signature][hline]Tanık Olsun Mavi Gozlu Istanbul FirardayIm..
Xhearon UO Shard |Level System|&|New Systems|
Sosyal ağlarda paylaş

iyide Türkiye' de insan haklarından bi haber olanlar var
onlara gelipte bide hayvan hakları derseniz bence küfür ederler ^^[signature][hline] BabacumMostors, 08 Temmuz 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
"DONGU" yaz 2193 e gönder kısır döngü içinde yaşamaya başla. hatta kısırlaş ne bilim ol bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa şimdi buradaki sokak köpeklerini vuramıyacakmıyım ben:( ee doluşucaklar gene kuduzlu tipler ne güzel havalı tüfekle savıyorduk başımızdan hiç kapı önünde köpekler tarafından sıkıştırılmadık iyiki

şimdi sokak köpekleri saldırsa bizde ona saldırsak direk birisi görücek hayvan hakları ciyak miyak edicek bi kedi alsak itin (homosapiens) birisi tekmelese afedersiniz yapıyorlar ama hakkımı bulamıcam? mesela bi yerde vardı bi herif kediye gel pisi yaptı yanına çekti kedide gitti tabiki aç gariban kedicik, adam kedinin gelmesiyle tokatı atması bir olmuştu şuanki yaşımda olsam sandalyeyi kafasına tüm gücümle geçirirdim heralde malum 8 7 yaşındaydım o zaman hiç unutamam

yasa koymakta birşey yokki uygulatması önemli[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

benim bukalemuna hayvan hakları getirseler ne olur getirmeseler ne olur ^^ dünyadan bi haber kendisi habire annemin çiçeklerinin üzerinde pinekleyip duruyo[signature][hline] BabacumMostors, 08 Temmuz 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
"DONGU" yaz 2193 e gönder kısır döngü içinde yaşamaya başla. hatta kısırlaş ne bilim ol bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...