Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy VIII

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

izlemekle uğraşamıycağım için sordum hani haklı olduğu konular nelermiş, ne demiş bu adam diye. trende ne saçmaymış mesela, veya rüya bölümü neymiş çok merak ettim. ben rüya hatırlamıyorum çünkü. lagunanın zamanına rüya diyorsa ehue alkış

karakterlerinide sevmiştim, kurgusunda da bi problem yaşamamıştım

sinir olmam zaten şu anda bütün sinirim demon's soulsa odaklanmış durumda ahah

yok rüya diyen benim eheh evet lagnunanın kısmını diyor mesela, genellikle 30 dakika boyunca boş boş takılıp anlamsız iki combat dışında hiçbirşey olmaması falan onlara laf ediyo
genellikle ayrıntılarla ve diyaloglarla dalga geçiyo, baya da eğlenceli şeyler var hani
tren kısmında, diğer trenle gelip kimsenin diğer treni görmemesi, duymaması, trenle başkanın olduğu trene çarpmanın kimsenin dikkatini çekmemesi, en sonunda da kimsenin farketmeden diğer raylara girip kaçması kısmı mesela

çok fazla şey var ya 180 dakikanın hepsini şu an ayıklayıp özet geçmem çok zor(:
Sosyal ağlarda paylaş

tren kısmını çok hatırlamıyorum da laguna kısımlarını cidden konu ile alakasız laylom olarak görüyorsa herhalde oyuna hiç dikkat etmeden oynamış adam. bir dünya ayrıntı, karakter arkaplanı ve karakter ilişkilerine ipucu var

squallın lagunanın oğlu olması, eyes on me nin çıktığı olay, elona vs

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...