Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi film vardı..Şeytanın bilmemnesi seklinde..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir film vardı bundan abartmıyorum 7 sene önce izledim filmi cine5 de..
Böle seytan gibi bir karakter var milletin aklına girebiliyo onların hayatta ulasamadıkları seylere ulastıracagını sölüyo kurbanlarının cevresinden sahte bir dünya yaratıyo hatta kandırabilmek için..ve kapı eşiklerine kan damlatıyosun böle şisede ordan gecemiyodu o şeytanımsı karakter..
Bu kan da savasta ölmüş birinin kanıydı..
Filmin sonunda hatta zenci kadın kurtular otobuse biniyo bindikden sonra dönüp kapıya o kandan damlatıyo..
sonra bi ilerki durakta bi adam binicek tam
- ıı ben vazgeçtim binmiyim falan diyo..
hatırladıgım kadarıyla bu..
ve filmin adı kesinlikle seytanın bilmemnesi..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

Şeytanın Şovalyesi. Keltoş Billy Zane başrolde.

Süper kült bi filmdir. Tales from the Crypt'in bir parçası. Sondaki Dans sahnesi süperdir.

Orginal adını hatırlamıorum.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 15 Temmuz 2004 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Catscratch tarafından 15 Temmuz 2004 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 15 Temmuz 2004 17:51 tarihinde demiş ki:
Mal adamın biri süngerle kan izini silip yaratıkların girmesine yardımcı falan oluyordu.

La burda kan izleri var ne ola ki, du siliim şunu iki dakkada. Gündeliğe de gelmedim ama olsun.

Klişe desem? :-P İlla bu tip bi olay olur, sarımsakları camdan toplarlar, vampirler içeri girer falan...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

eh zaten o olayı kim keşfetmişse ilk mitoloji tarihinde, kapı eşiklerine dökülen karınca tozlarının imalatından önce düşünülmüş olsa gerek, yaratıcı biriymiş.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...